Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

12 BIÇAKLI 14 VANDAL 4K YATIRILDI
12 BIÇAKLI 14 VANDAL 4K YATIRILDI
12 BIÇAKLI 14 VANDAL 4K YATIRILDI
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65324

12 BIÇAKLI 14 VANDAL 4K YATIRILDI

VANDALLARDA RGX VANDAL ASİL VANDAL DELİPOP EJDER KÖKEN YAĞMACIBIÇAKLARDA EJDER HANÇER YAĞMACI HANÇER ASİL KARAMBİT DELİPOP HANÇER KELEBEK ÖZEL HARAKETPHANTOM ANOMALİ ASİL ONİSPECTRE ASİL YAĞMACIGHOST FATİH ÖZEL HARAKETSHERİFF YAĞMACIOPERATÖR YAĞMACIACİL SATILIK ACİL ACİL ACİL ! PARA İHTİYACINDAN DOLAYISORUNSUZ GARANTİLİİLK GMAİLİ 7KLIK HESABIMDA KAYITLI AYNI GMAİL İLE AÇTIM KANITLARIM

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Gümüş
Tüm detayları gör
 • İlan 5 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
skaraguzel skaraguzel 4 Başarılı İşlem
3
İlan Ücreti
930,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Gümüş
Bağlı LoL Hesabı: Yok

VANDALLARDA RGX VANDAL ASİL VANDAL DELİPOP EJDER KÖKEN YAĞMACI

BIÇAKLARDA EJDER HANÇER YAĞMACI HANÇER ASİL KARAMBİT DELİPOP HANÇER KELEBEK ÖZEL HARAKET

PHANTOM ANOMALİ ASİL ONİ

SPECTRE ASİL YAĞMACI

GHOST FATİH ÖZEL HARAKET

SHERİFF YAĞMACI

OPERATÖR YAĞMACI

ACİL SATILIK ACİL ACİL ACİL ! PARA İHTİYACINDAN DOLAYI

SORUNSUZ GARANTİLİ

İLK GMAİLİ 7KLIK HESABIMDA KAYITLI AYNI GMAİL İLE AÇTIM KANITLARIM

7.0 / 10
Güvenilirlik
7
Teslimat
7
İletişim
7
Memnuniyet
7
watronss21

mesajlara bakmıyor

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
DOLU HESAP İLK GMAİLLİ BİR BAK DERİM ACİL! başlıklı ilanı satın aldı.
sethx

gayet iyi bir ticaretti

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
APEX LEGENDS 416 LVL SÜPER HESAP!! KAÇIRMA başlıklı ilanı satın aldı.
tunapalali636

çok iyi bir satıcı

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
hesap para ihtiyacından satılık ilk gmailli başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.