Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
2000 tl yatırılmış hesap
2000 tl yatırılmış hesap
2000 tl yatırılmış hesap
2000 tl yatırılmış hesap
2000 tl yatırılmış hesap
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20348

2000 tl yatırılmış hesap

valorant kapalı beta dan beri oynuoyrum çok sıktı bende bıraktım hesabı satıyoumtoplam 10 vandal skini 4 tane battle pas vandal 6 tane kendim aldım7 phantom skini 2 battle pass 5 tane kendim aldım6 sheriff skini 5 battle pass 1 tane kendim aldım7 ghost skini 1 tane kendim aldım9 bıçak skini 3 tane pass 6 tane kendim aldım4 operator skini 2 pass 2 tane kendim aldım 75 tane uğur var. max gold eloya çıktım. 101 tane oyuncu kartı var 123 tane sprey var.RESİMLERDE GÖRDÜĞÜNÜZ BÜTÜN SKİNLERİN(GAİA VAND...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Kostüm Sayısı: 0
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ATMACA1629 ATMACA1629 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
1000.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Kostüm Sayısı: 0
Karakter Sayısı: 0
Lig: Demir
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 1
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Var

valorant kapalı beta dan beri oynuoyrum çok sıktı bende bıraktım hesabı satıyoum

toplam 10 vandal skini 4 tane battle pas vandal 6 tane kendim aldım

7 phantom skini 2 battle pass 5 tane kendim aldım

6 sheriff skini 5 battle pass 1 tane kendim aldım

7 ghost skini 1 tane kendim aldım

9 bıçak skini 3 tane pass 6 tane kendim aldım

4 operator skini 2 pass 2 tane kendim aldım

75 tane uğur var. max gold eloya çıktım. 101 tane oyuncu kartı var 123 tane sprey var.

RESİMLERDE GÖRDÜĞÜNÜZ BÜTÜN SKİNLERİN(GAİA VANDAL VE ASİL PHANTOM HARİÇ)RENK VE STİLLERİ AÇIKTIR BİLGİNİZE

maillidir mail değişebilir. Ayrıca isim de değişir durumda

MAİNLİK HESAP

FADE HARİÇ BÜTÜN AJANLAR AÇIKTIRSatıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.