Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

4800 VP + ONİ SETLİİ MÜKEMMEL HESAP
4800 VP + ONİ SETLİİ MÜKEMMEL HESAP
4800 VP + ONİ SETLİİ MÜKEMMEL HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#66806

4800 VP + ONİ SETLİİ MÜKEMMEL HESAP

HESAP TEMİZ HESAPTIR HERHANGİ BİR SORUNU YOKTUR BAN , KISITLAMA VS YOKTURHESAP İÇERİĞİONİ VANDALONİ FRENZYONİ BULLDOGONİ ARESONİ KATANAYENİ SEZON BATTLE PASS+ HESAP İÇİNDE 4800 VP VARDIR DİLEDİĞİNİZİ ALABİLRİSİNİZPAZARLIK UFAKTA OLSA VARDIRDETAYLI BİLGİ İÇİN DM...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Derecesiz
Tüm detayları gör
 • İlan 3 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
mockerizm mockerizm 5 Başarılı İşlem
4
İlan Ücreti
451,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Derecesiz
Bağlı LoL Hesabı: Yok

 • HESAP TEMİZ HESAPTIR HERHANGİ BİR SORUNU YOKTUR
 • BAN , KISITLAMA VS YOKTUR
 • HESAP İÇERİĞİ
 • ONİ VANDAL
 • ONİ FRENZY
 • ONİ BULLDOG
 • ONİ ARES
 • ONİ KATANA
 • YENİ SEZON BATTLE PASS
 • + HESAP İÇİNDE 4800 VP VARDIR DİLEDİĞİNİZİ ALABİLRİSİNİZ
 • PAZARLIK UFAKTA OLSA VARDIR
 • DETAYLI BİLGİ İÇİN DM...

10 / 10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
10

güzeldi hiçbir sorun yok ve 30 tl indirim yaptı eywallah :)

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
ACİLL NAKİT İHTİYACINDAN SATILIK başlıklı ilanı satın aldı.

Kral adam

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
4800 VP + ONİ SETLİİ MÜKEMMEL HESAP başlıklı ilanı satın aldı.

Güvenilir pazarlık yaptı 10tl

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
YELPAZELİ ASİL VANDALLI MAİNLİK HESAP başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.