Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Acil Satılık! BOL SKİNLİ İMMORTAL HESAP!
Acil Satılık! BOL SKİNLİ İMMORTAL HESAP!
Acil Satılık! BOL SKİNLİ İMMORTAL HESAP!
Acil Satılık! BOL SKİNLİ İMMORTAL HESAP!
Acil Satılık! BOL SKİNLİ İMMORTAL HESAP!
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#18505

Acil Satılık! BOL SKİNLİ İMMORTAL HESAP!

Hesap 3 kez immortal görmüştür ve şuan ki güncel rank ise elmas 3---Hesaba 3000 TL yakın bir para yatırdım çoğu kişinin severek zevk ile oynadığı çok skin var hesapta pişman olmazsınız---Güncel vp fiyatlarına göre gayet uygundur hesabın ilan fiyatı ---Hesaba çoğu battle pass alınmıştır---Tüm karakterler açıktır ve bir çoğunun kontratı bitmiştir---Hesap 207 Level ---~YÜKSELTİLEBİLİR SİLAHLAR~Yitik ClasicFatih GhostYağmacı Sherif-------------Yitik Spectre Delipop Bulldog-------------Asil Phantom A...

Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 142
Tüm detayları gör
 • İlan 1 ay önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
hasanysms hasanysms 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
2399.00 ₺
Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 142
Karakter Sayısı: 18
Lig: Elmas
Aşama: 3
Savaş Bileti: Satın Alınmadı
VP Miktarı: 155
Beta hesap mı: Hayır
Bağlı LoL Hesabı: Yok
İsim Değiştirme Hakkı: Yok
Bağlı TFT hesabı: Yok

Hesap 3 kez immortal görmüştür ve şuan ki güncel rank ise elmas 3

---

Hesaba 3000 TL yakın bir para yatırdım çoğu kişinin severek zevk ile oynadığı çok skin var hesapta pişman olmazsınız

---

Güncel vp fiyatlarına göre gayet uygundur hesabın ilan fiyatı

---

Hesaba çoğu battle pass alınmıştır

---

Tüm karakterler açıktır ve bir çoğunun kontratı bitmiştir

---

Hesap 207 Level

---

~YÜKSELTİLEBİLİR SİLAHLAR~

Yitik Clasic

Fatih Ghost

Yağmacı Sherif

-------------

Yitik Spectre

Delipop Bulldog

-------------

Asil Phantom

Anomali Phantom

Spectrum Phantom

Delipop Phantom

Protokol Phantom

-------------

Champion Vandal

Ejder Vandal

Asil Vandal

Yağmacı Vandal

Yitik Vandal

Işık Muhafızları Vandal

-------------

Yitik Operatör

Köken Operatör

-------------

Asil Odin

-------------

Valorant Go 1. Cilt Bıçak

Yorunun Kelebek Tarağı

Yitik Bıçak

-------------

---

!!! Hesabı ver bir kere gireyim kontrol edeyim nasılmış diye bakayım gibi ithamlarda bulanarak lütfen sohbete yazmayınız tak4s tekliflerinde bulunmayınız ....

---

Keyifli alışverişler dileriz

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.