Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

FULL+FULL HESAP
FULL+FULL HESAP
FULL+FULL HESAP
FULL+FULL HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65106

FULL+FULL HESAP

Vandal Skin : Asil Vandal, Yağmacı Vandal, Champions vandal, Delipop Vandal, Ejder vandal, Gaia Vandal, Işık Muhafızı Vandal, İyon Vandal, Köken Vandal, RGX vandal, Oni Vandal, İyon Vandal, Yıldız Belası Vandal, Zamanın ötesi vandalPhantom skin : Champions 2022 phantom, Asil Phantom, Delipop Vandal, Oni Phantom, RGX Phantom, Protokol Phantom, Zamanın Ötesi Phantom,Bıçak Skin : Asil Karambit, Asil Balta, Champions karambit, Champions 2022 kelebek, Delipop hançer, RGX Katana, RGX Kelebek, Uzaylı A...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Zümrüt
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
cansukiran cansukiran 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
3.000,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Zümrüt
Bağlı LoL Hesabı: Yok

Vandal Skin : Asil Vandal, Yağmacı Vandal, Champions vandal, Delipop Vandal, Ejder vandal, Gaia Vandal, Işık Muhafızı Vandal, İyon Vandal, Köken Vandal, RGX vandal, Oni Vandal, İyon Vandal, Yıldız Belası Vandal, Zamanın ötesi vandal

Phantom skin : Champions 2022 phantom, Asil Phantom, Delipop Vandal, Oni Phantom, RGX Phantom, Protokol Phantom, Zamanın Ötesi Phantom,

Bıçak Skin : Asil Karambit, Asil Balta, Champions karambit, Champions 2022 kelebek, Delipop hançer, RGX Katana, RGX Kelebek, Uzaylı Avcısı Bıçağı, Yağmacı Bıçak, Zamanın ötesi Kökeni

Ghost Skin : Afer Ghost, Fatih Ghost, Shirpunk Ghost

Sherif Skin : Anomali Sheri, Yağmacı Sherif, Zamanın ötesi sherif

Shorty Skin: Yıldız Belası Shorty

Frenzy Skin : Asil Frenzy, Oni Frenzy

Guardian Skın : Afet Guardian, Yağmacı Guardian

Clasicc skin : Asil Classic, RGX Classic

Spectre Skin : RGX Spectre, Asil Sprectre, Shirpunk Spectre

Buldogg: Protokol Bulldog, Oni Buldog

Operatör Skin : RGX Op, Ejder op, Yıldız Ötesi Op 

Marshal SKİN : GAİA marshal

Odin Skın : Blastx Odin

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.