Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

GERÇEKTEN YOK YOK HESAP EN İYİ SET VE SKİNLER
GERÇEKTEN YOK YOK HESAP EN İYİ SET VE SKİNLER
GERÇEKTEN YOK YOK HESAP EN İYİ SET VE SKİNLER
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65485

GERÇEKTEN YOK YOK HESAP EN İYİ SET VE SKİNLER

HESAP TÜRKİYE SUNUCUSUNDA OLUP KENDİ MAİLİNİZE GEÇİREBİLİRSİNİZ.VCT BIÇAK-YAĞMACI BIÇAK-YAĞMACI KARAMBİT-YELPAZE-JETT BIÇAK-ZAMANIN KÖKENİ BIÇAK+BATTLEPASSLERRGX PRO VANDAL-DELİPOP VANDAL-EJDER VANDAL-ZAMANIN ÖTESİ VANDAL-YAĞMACI VANDAL-KAOS VANDAL-IŞIK MUHAFIZI VANDAL+BATTLEPASSLERPROTOKOL PHANTOM-CHAMPİONS PHANTOM-ZAMANIN ÖTESİ PHANTOM-İYON PHANTOM VE BATTLEPASSLERYAĞMACI OPERATÖR-EJDER OPERATÖR-SHİRPUNK OPERATÖRDELİPOP ODİN-FATİH MARSHALL-SHİRPUNK GUARDİAN-YILDIZ BELASI BULLDOG-ASİL SPECTRERA...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Altın
Tüm detayları gör
 • İlan 5 gün önce oluşturuldu.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
AtiStore AtiStore 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
1.190,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Altın
Bağlı LoL Hesabı: Var

HESAP TÜRKİYE SUNUCUSUNDA OLUP KENDİ MAİLİNİZE GEÇİREBİLİRSİNİZ.

VCT BIÇAK-YAĞMACI BIÇAK-YAĞMACI KARAMBİT-YELPAZE-JETT BIÇAK-ZAMANIN KÖKENİ BIÇAK+BATTLEPASSLER

RGX PRO VANDAL-DELİPOP VANDAL-EJDER VANDAL-ZAMANIN ÖTESİ VANDAL-YAĞMACI VANDAL-KAOS VANDAL-IŞIK MUHAFIZI VANDAL+BATTLEPASSLER

PROTOKOL PHANTOM-CHAMPİONS PHANTOM-ZAMANIN ÖTESİ PHANTOM-İYON PHANTOM VE BATTLEPASSLER

YAĞMACI OPERATÖR-EJDER OPERATÖR-SHİRPUNK OPERATÖR

DELİPOP ODİN-FATİH MARSHALL-SHİRPUNK GUARDİAN-YILDIZ BELASI BULLDOG-ASİL SPECTRE

RADYANİT KRİZİ BUCKY-ZAMANIN ÖTESİ JUDGE

RGX CLASSİC-YERÇEKİMSEL URANYUM CLASSİC-YILDIZ BELASI SHORTY

ASİL FRENZY-AFET GHOST-SHİRPUNK GHOST-YAĞMACI SHERRİF-ZAMANIN ÖTESİ SHERRİF-ANOMALİ SHERRİF

LİG ALTIN 2 OLUP ELOSU İYİDİR.BİRÇOK BATTLEPASS BULUNMAKTADIR.

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.