Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

İHTİYAÇTAN UCUZA SATILIK VALORANT HESABI
İHTİYAÇTAN UCUZA SATILIK VALORANT HESABI
İHTİYAÇTAN UCUZA SATILIK VALORANT HESABI
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37494

İHTİYAÇTAN UCUZA SATILIK VALORANT HESABI

MAİLLDİR. GERİ ALINMAZ. TRDİR BANSIZDIR

Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 100
Tüm detayları gör
 • İlan 23 saat önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
HerseyBuradaUcuz HerseyBuradaUcuz 8 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
250.00 ₺
Stok 1
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 100
Karakter Sayısı: 15
Lig: Altın
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 10
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Yok

MAİLLDİR. GERİ ALINMAZ. TRDİR BANSIZDIR

1
Genel Ortalama
1
Güvenilirlik
1.2
Teslimat
1.2
İletişim
1.5
Memnuniyet
Thinfex
Thinfex
Kaç kere güvenle ilgili konuşmama rağmen geri iade vericem diyip çıktı. Hesabın gmaili olmadıgını söylediğim de onayla geri iade edicem dedi etmedi
JucyUwU
JucyUwU
Gençler dolandirmaya çalışıyor minicik beyniyle ilanı onayla öyle vercem diyor
dx1n
dx1n
hesapta birisi çıktı
concon1
concon1
İlk ve son bir daha asla bu siteyi kullanmıycam
geneloyunhesapsatis
geneloyunhesapsatis
verdiği hesabın bilgileri yanlış çıktı mesajlarıma cevap vermedim hakkım haram zıkım olsun
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.