Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Ucuza Elmas 1 Fresh Yüksek MMR Temiz Hesap
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#29767

Ucuza Elmas 1 Fresh Yüksek MMR Temiz Hesap

Hesabın güncel kümesi Elmas 1 'dir.İsim değiştirme hakkı vardır.Mail onaysızdır. Yeni sahibi direkt olarak değiştirebilir.Skinsiz smurflük çardır.Toxiclik yapılmadı daha önce ban yemedi tertemiz hesap yeni sezona uygun.Aklınıza takılan sorular için mesaj atmayı unutmayın. Yeni sahibine hayırlı olsun.+10 Başarılı satış yapıldı.1 hesabın ilk mailile birlikte verilmicek 2 sinin verilecektir şansınıza göre 1tanesi beta dır sadece

Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 0
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ysyunus ysyunus 10 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
130.00 ₺
Stok 3
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 0
Karakter Sayısı: 10
Lig: Elmas
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alınmadı
VP Miktarı: 5000
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Yok
İsim Değiştirme Hakkı: Yok
Bağlı TFT hesabı: Yok

 • Hesabın güncel kümesi Elmas 1 'dir.
 • İsim değiştirme hakkı vardır.
 • Mail onaysızdır. Yeni sahibi direkt olarak değiştirebilir.
 • Skinsiz smurflük çardır.
 • Toxiclik yapılmadı daha önce ban yemedi tertemiz hesap yeni sezona uygun.
 • Aklınıza takılan sorular için mesaj atmayı unutmayın. Yeni sahibine hayırlı olsun.
 • +10 Başarılı satış yapıldı.
 • 1 hesabın ilk mailile birlikte verilmicek 2 sinin verilecektir şansınıza göre 1tanesi beta dır sadece

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
sametd3663
sametd3663
Güvenilir ve hızlı teslimat hiçbir sıkıntı çıkmadı :)
Thinka
Thinka
Aşırı güvenilir hesapları çok uyguna veriyor müşteri samimiyeti gerçekten iyi tavsiye ederim
hunter
hunter
yunus kardeşim çok güvenilir bir satıcıdır hesapları gayet uyguna veriyor ve müşteri memnuniyeti süper gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz
Erhan12
Erhan12
Aşırı iyi çok iyi güvenilir
buraktpky
buraktpky
Yunus kardeşime güvenebilirsiniz gerçekten. Zaten siz onaylanmadan hesaba geçmiyor ücret kesinlikle. Hesabı kontrol etmedende işlem onaylatmıyor. Tşkl
ahtoss
ahtoss
çok iyi ilgilendi samimi alınır burdan
beratdixon
beratdixon
gerçekten güvenilir tavsiye ederim hayırlı günler
lopbey
lopbey
sıkıntısız hesabı teslim aldım
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.