Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilan satıldı.

İlan bir kullanıcı tarafından satın alındığı için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

Uygun Fİyat İyon/Asil/RGX Bıçak Mailli TR
Uygun Fİyat İyon/Asil/RGX Bıçak Mailli TR
Uygun Fİyat İyon/Asil/RGX Bıçak Mailli TR
Uygun Fİyat İyon/Asil/RGX Bıçak Mailli TR
Uygun Fİyat İyon/Asil/RGX Bıçak Mailli TR
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#30600

Uygun Fİyat İyon/Asil/RGX Bıçak Mailli TR

Mailli TR yatırılmış Mükemmel Hesaphesap içeriği:Asil Vandalİyon PhontomPrizma III BaltaRGX 11Z KelebekAltın Afet Baltadiğerleri ni yazmama gerek yok resimde varmail değişir garanti varhesaba +900 tl yatırlmıstır

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Kostüm Sayısı: 50
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
SlowderTM SlowderTM 34 Başarılı İşlem
5
İlan Ücreti
480.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Kostüm Sayısı: 50
Karakter Sayısı: 18
Lig: Gümüş
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alınmadı
VP Miktarı: 175
Beta hesap mı: Hayır
Bağlı LoL Hesabı: Yok
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Yok

Mailli TR yatırılmış Mükemmel Hesap

hesap içeriği:

Asil Vandal

İyon Phontom

Prizma III Balta

RGX 11Z Kelebek

Altın Afet Balta

diğerleri ni yazmama gerek yok resimde var

mail değişir garanti var

hesaba +900 tl yatırlmıstır

9
Genel Ortalama
8.4
Güvenilirlik
8.8
Teslimat
8.4
İletişim
8.9
Memnuniyet
AronKeshTR1
AronKeshTR1
Hesabı alırken sunucu türkiye olaran gösteriyor ama girdigimde fransa kayıtlı oldugunu gördüm ve bu durum cidden beni rahatsız etti.
nesterali
nesterali
Aldığım hesap geri çekildi ticaret yapmayın kesinlikle param boşa gitti + hesaba 700 800 tl değerinde vp çektim şaunda kaldık ortada
Gulcanek20
Gulcanek20
DOLANDIRICI. Sakın ama sakın alışverişte bulunmayın. Hesabı sattıktan sonra şifresini değiştiriyor. Mesajlara da cevap vermiyor.
KaptanZY
KaptanZY
şimdilik sıkıntı yok çalışıyor teşekkürler.
dangerx123
dangerx123
güzel ve kolay bi alışverişti teşekkür ederim
bedros007
bedros007
HIZLI TESLİMAT GÜZEL HESAP SAGLAM HEASAP VERDI ICINDE 4K VP VARDI HER SİLAHTA SKIN 5TL LIK HESAPTAN BUNLAR CIKTI :)
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.