Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
valo hesap
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37582

valo hesap

yeni set dahil championslae dahil her şey var hesapta 10 tane bıçak var championslar dahil ejder bıçak asil karambit vs.özelden ulaşırsanız bilgi veririm canlı gösteririm hesabıhesap içeriğivandal:rgxışık muhafızıyağmacızamanın ötesi ve 3 battle passphantom:asilchampionszamanın ötesioni ve 3 battle passoperator:iyonyağmacıkohaku ve 3 passsheriff:anomalizamanın ötesi2 pass ve 3 ajanortaya karışık:asil classicdelipop classicasil frenzyfatih ghostsihirpunk spectrefatih marshallbıçak:asil karambitch...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Avrupa
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 180
Tüm detayları gör
 • İlan 3 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
buryelchavo buryelchavo 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
2500.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Avrupa
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 180
Karakter Sayısı: 14
Lig: Platin
Aşama: 2
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 345
Beta hesap mı: Hayır
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Yok

yeni set dahil championslae dahil her şey var hesapta 10 tane bıçak var championslar dahil ejder bıçak asil karambit vs.

özelden ulaşırsanız bilgi veririm canlı gösteririm hesabı

hesap içeriği

vandal:

rgx

ışık muhafızı

yağmacı

zamanın ötesi ve 3 battle pass

phantom:

asil

champions

zamanın ötesi

oni ve 3 battle pass

operator:

iyon

yağmacı

kohaku ve 3 pass

sheriff:

anomali

zamanın ötesi

2 pass ve 3 ajan

ortaya karışık:

asil classic

delipop classic

asil frenzy

fatih ghost

sihirpunk spectre

fatih marshall

bıçak:

asil karambit

champions karambit

champions kelebek

gaianın baltası

ejder bıçak

zamanın ötesi bıçak

altın afet ve 2 battle pass daha

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.