Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

VALO + LOL HESABI EFSANE
VALO + LOL HESABI EFSANE
VALO + LOL HESABI EFSANE
VALO + LOL HESABI EFSANE
VALO + LOL HESABI EFSANE
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52650

VALO + LOL HESABI EFSANE

Maile Teslim EdilecektirPazarlık YapılırVALORANT-Zarafet Classic-Simli Classic-Rün Cevheri Shorty-Kaşif Shorty-Ruh Susturucu Ghost-İridyum Kesiği Sheriff-Yıldız Serüveni Spectre-İridyum Kesiği Bucky-İridyum Kesiği Judge-Rün Cevheri Bulldog-Yıldız Serüveni Guardian-Yıldız Serüveni Vandal-Rün Cevheri Marshal-İridyum Kesiği Operatör-Rün Cevheri Odin-İridyum BıçağıHESAP ŞU AN SİLVER 3LEAGUE OF LEGENDS-ELEMENTALİST LUX-KAZANOVA ZED-KARA BUZ ANİVİA-KOD ADI RENEKTON-SAVAŞ MAKİNESİ ALFA SKARNER-Ay Canav...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Gümüş
Tüm detayları gör
 • İlan 5 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Bencho Bencho 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
160,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Gümüş
Bağlı LoL Hesabı: Var

Maile Teslim Edilecektir

Pazarlık Yapılır

VALORANT

-Zarafet Classic

-Simli Classic

-Rün Cevheri Shorty

-Kaşif Shorty

-Ruh Susturucu Ghost

-İridyum Kesiği Sheriff

-Yıldız Serüveni Spectre

-İridyum Kesiği Bucky

-İridyum Kesiği Judge

-Rün Cevheri Bulldog

-Yıldız Serüveni Guardian

-Yıldız Serüveni Vandal

-Rün Cevheri Marshal

-İridyum Kesiği Operatör

-Rün Cevheri Odin

-İridyum Bıçağı

HESAP ŞU AN SİLVER 3

LEAGUE OF LEGENDS

-ELEMENTALİST LUX

-KAZANOVA ZED

-KARA BUZ ANİVİA

-KOD ADI RENEKTON

-SAVAŞ MAKİNESİ ALFA SKARNER

-Ay Canavarı Fiora

-Balmerdinger

-Buz Kralı Twitch

-Cadılar Meclisi Ashe

-Cadı Tristana

-Çelik Ejder Thresh

-Demacia Vice Garen

-Dünyalar Yıkan Sion

-Gecenin Hiddeti Tryndamare

-Işık Muhafızı Diana

-Kadim İlah Warwick

-Kara Ay Aatrox

-Kazanova Draven

-K/DA Kai'Sa

-Kozmik Muhafız Xin Zhao

-Kristal Gül Janna

-Mahvolmuş Pantheon

-Meka Malphite

-Pentakill'in Ahenksizliği Viego

-Pentakill Kayle

-Ruh Çiçeği Yone

-Ruh Çiçeği Yorick

-Savaş Akademisi Wukong

-Sonsuz Karanlık Kha'Zix

-Süper Galaksi Elise

-Uzay Serüveni Sona

-Vızzmo

-Yaman Sıklet Mundo

-Yenilmez Jax

-DEMACİA KUPASI VARDIR

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.