Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
VALORANT BETA KAYITLI DOLU HESAP +300 LEVEL
VALORANT BETA KAYITLI DOLU HESAP +300 LEVEL
VALORANT BETA KAYITLI DOLU HESAP +300 LEVEL
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#22067

VALORANT BETA KAYITLI DOLU HESAP +300 LEVEL

Hesap Beta Kayıtlı ELMAS 3 326 Level Tüm Kontratlar Bitmiştir. LOL Hesabıda Mevcuttur Öylesine Oynuyordum ara ara extrası olsun odaİçerikler:YENİ V2 YAĞMACI SET ALINMIŞTIR.ASİL CLASİC - YAĞMACI SHERİF - YAĞMACI GHOST - FATİH GHOST - SEZON SKİNLERİ VE KONTRAT VBYİTİK VANDAL - YAĞMACI VANDAL - IŞIK MUHAFIZI VANDAL - ASİL VANDAL SEZON SKİNLERİ VE KONTRAT VBSPECTRUM PHANTOM - YAĞMACI PHANTOM - ONİ PHANTOM VE SEZON SKİNLERİYAĞMACI OPERATOR - EJDER OPERATOR VE SEZON SKİNLERİYAĞMACI SPECTRE - ANOMALİ S...

Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Elmas
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
sinank53 sinank53 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
2.150,00
Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Elmas
Bağlı LoL Hesabı: Var

Hesap Beta Kayıtlı ELMAS 3 326 Level Tüm Kontratlar Bitmiştir. LOL Hesabıda Mevcuttur Öylesine Oynuyordum ara ara extrası olsun oda

İçerikler:

YENİ V2 YAĞMACI SET ALINMIŞTIR.

ASİL CLASİC - YAĞMACI SHERİF - YAĞMACI GHOST - FATİH GHOST - SEZON SKİNLERİ VE KONTRAT VB

YİTİK VANDAL - YAĞMACI VANDAL - IŞIK MUHAFIZI VANDAL - ASİL VANDAL SEZON SKİNLERİ VE KONTRAT VB

SPECTRUM PHANTOM - YAĞMACI PHANTOM - ONİ PHANTOM VE SEZON SKİNLERİ

YAĞMACI OPERATOR - EJDER OPERATOR VE SEZON SKİNLERİ

YAĞMACI SPECTRE - ANOMALİ SPECTRE VE SEZON SKİNLERİ

YAĞMACI ODİN VE SEZON SKİNLERİ

SPECTRUM GUARDİAN VE SEZON SKİNLERİ

YAĞMACII KARAMBİT - YAĞMACI BIÇAK - ASİL BALTA - FATİH KILIÇ - ALTIN AFET HANÇER - BAŞLANGIÇ MUŞTA - HIZLI VE ÖLÜMCÜL KARAMBİT - K / TAK BIÇAĞI / KARAKOL YAKIN DÖVÜŞ - KİNGDOM BIÇAK - KOLEKTİF KILIÇ - ARTİZAN FLÖRE BUNLARDA BIÇAKLAR HESAP BETA KAYITLI OLDUĞU İÇİN HERŞEYİ FULLDUR LVL KONTRAT HEPSİ BİTMİŞTİR ALANA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.