Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Valorant + LoL FULL + FULL HESAP!
Valorant + LoL FULL + FULL HESAP!
Valorant + LoL FULL + FULL HESAP!
Valorant + LoL FULL + FULL HESAP!
Valorant + LoL FULL + FULL HESAP!
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20773

Valorant + LoL FULL + FULL HESAP!

Discord istemeyin dolandırıcılara doydum artık :) Satın alacaksanız buradan sipariş verip alın.190 level Valorant hesabı MMRı Dia 2 - Plat 3 arasıValorant hesabının içindeki skinlerVandal: Ejder , Köken , Yağmacı ve KTAKPhantom: Oni , Spectrum , ProtokolOP: Ejder ve KTAKBucky/Marshall : HükümdarGuardian/Judge: YapbozBulldog: KTAKSheriff: Sihirpunk , KTAK , Gözetici , Oyun Bitti , Son DilekGhost : Fatih , Galaksilerarası , Artizan , Ruh Susturucu , Sessiz , YapbozBıçak : Asil Karambit , KTAKFrenz...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 999
Tüm detayları gör
 • İlan 1 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
kiyoshin kiyoshin 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
4500.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 999
Karakter Sayısı: 999
Lig: Elmas
Aşama: 3
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 200
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Var

Discord istemeyin dolandırıcılara doydum artık :) Satın alacaksanız buradan sipariş verip alın.

190 level Valorant hesabı MMRı Dia 2 - Plat 3 arası

Valorant hesabının içindeki skinler

Vandal: Ejder , Köken , Yağmacı ve KTAK

Phantom: Oni , Spectrum , Protokol

OP: Ejder ve KTAK

Bucky/Marshall : Hükümdar

Guardian/Judge: Yapboz

Bulldog: KTAK

Sheriff: Sihirpunk , KTAK , Gözetici , Oyun Bitti , Son Dilek

Ghost : Fatih , Galaksilerarası , Artizan , Ruh Susturucu , Sessiz , Yapboz

Bıçak : Asil Karambit , KTAK

Frenzy : Hükümdar , Elektrik Akımı , Havai , Ragnarok

Shorty : Hükümdar , Hızlı ve Ölümcül , Dahi Çocuk

Classic : 4 tane skin

LoL hesabım 388 Level.

121 Skin Mevcut.

Elemantalist Lux Pulsefire Ezrealda var.

2 Ebedi 1 İhtişamlı 8 Efsanevi 33 Destansı 27 Hatıra 11 Renk paketi mevcuttur.

TFT için Arenalar ve Minik efsaneler mevcuttur.

Detaylı bilgi için lütfen mesaj atınız.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.