Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
VALORANT ve WiLDRiFT HESAP
VALORANT ve WiLDRiFT HESAP
VALORANT ve WiLDRiFT HESAP
VALORANT ve WiLDRiFT HESAP
VALORANT ve WiLDRiFT HESAP
VALORANT ve WiLDRiFT HESAP
VALORANT ve WiLDRiFT HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20617

VALORANT ve WiLDRiFT HESAP

VALORANT:----------------------------------------------------------------------------------------------------EJDER VANDALİYON PHANTOMMUHAREBE OPERATÖRWİLDRİFTDE :---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------AY CANAVARI Miss FortuneKOZMİK KARANLIK JhinJETON DÜŞMANI YASUOMEDYUM DEDEKTİF SENACADI JANNAIŞIK YANGINI BRANDLİBERO RAMUSJETON DÜŞMANI ZİGSHEXKAŞİF SHYVANAHEXKAŞİF TRİSTANAHEXKAŞİF TEEMOPOFUDUK TEEMOMAGMA RENEKTON...

Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 92
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
cwahmet cwahmet 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
1500.00 ₺
Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 92
Karakter Sayısı: 17
Lig: Platin
Aşama: 3
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 252
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Yok
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Yok

VALORANT:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

EJDER VANDAL

İYON PHANTOM

MUHAREBE OPERATÖR

WİLDRİFTDE :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AY CANAVARI Miss Fortune

KOZMİK KARANLIK Jhin

JETON DÜŞMANI YASUO

MEDYUM DEDEKTİF SENA

CADI JANNA

IŞIK YANGINI BRAND

LİBERO RAMUS

JETON DÜŞMANI ZİGS

HEXKAŞİF SHYVANA

HEXKAŞİF TRİSTANA

HEXKAŞİF TEEMO

POFUDUK TEEMO

MAGMA RENEKTON

KOD ADI ZED

KOD ADI YASUO

ARCANE JİNX

ARCANE Vİ

GÜLLECİ MALPHİTE

MUHABBET KUŞU RAKAN

EJDERKATİLİ PHANTEON

OMEGA TİMİ FİZZ

AZAMETLİ LULU

PENTAKİLL OLAF

KELLE AVCISI AKALİ

MUAY THAİ LEE SİN

KANLI AY YASUO

GENERAL WUKONG

CANDAL GRAGAS

AZAMETLİ JİNX

VAHŞİ BATILI YASUO

AZAMETLİ TRYNDAMARE

YAĞMACI ASHE

PULSEFİRE TWİSTED FATE

KOSTÜMLERİ BULUNMAKTADIR

İNDİRİM OLMAZ

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.