Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
[%100 10-100 SKIN] ALICIYI ÜZMEYEN HESAPLAR
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#29701

[%100 10-100 SKIN] ALICIYI ÜZMEYEN HESAPLAR

""STOKLAR YENİLENDİ **** TOPLU ALIMLARDA KİŞİYE ÖZEL İLAN & + İNDİRİM **** RANDOM HESAP SATIŞI YAPMAK İSTEYENLER DM'DEN YAZABİLİR **İSTEDİĞİNİZ BÖLGEDEN SATIN ALMAK İÇİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.RANDOM SATIN ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇMENİZE GEREK YOK OTOMATİK TESLİM EDİLİR.HESAPLARIMIZDA;[-] Keyfi değişim/iade bulunmamaktadır.[-] Banlı, bilgisi değişmiş hesaplarınız yenisiyle değiştirilir.[-] Skinleri beğenmediğiniz için iade yapamazsınız.[-] Silah yükseltmele...

 • İlan 6 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
RandomPazarim RandomPazarim 3 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
11.90 ₺
Stok 22

""STOKLAR YENİLENDİ **

** TOPLU ALIMLARDA KİŞİYE ÖZEL İLAN & + İNDİRİM **

** RANDOM HESAP SATIŞI YAPMAK İSTEYENLER DM'DEN YAZABİLİR **

İSTEDİĞİNİZ BÖLGEDEN SATIN ALMAK İÇİN BENİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

RANDOM SATIN ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇMENİZE GEREK YOK OTOMATİK TESLİM EDİLİR.

HESAPLARIMIZDA;

[-] Keyfi değişim/iade bulunmamaktadır.

[-] Banlı, bilgisi değişmiş hesaplarınız yenisiyle değiştirilir.

[-] Skinleri beğenmediğiniz için iade yapamazsınız.

[-] Silah yükseltmeleri ve renk paketleri skin sayılmaktadır.

[-] Hesap satın alındıktan sonrası sizin kullanım amacınıza kalmıştır.

[-] Hesaplar 20+ Level'dir. Dereceli Maçları Açıktır

ÇIKMASI MUHTEMEL SKİNLER;

 • Ejder VANDAL
 • BATTLE PASS SKİNLERİ
 • ÖZEL HAREKAT SET
 • EJDER SET
 • YAĞMACI SET
 • DELİPOP VANDAL
 • DELİPOP PHANTOM
 • Asil 2.0 Karambt
 • Ejder Operator
 • Yağmacı Bıçak
 • Yağmacı Vandal
 • Ejder Judge
 • Ejder Frenzy
 • İyon Phantom
 • Ejder Ateşi Hançer
 • Asil Vandal
 • Asil 2.0 Odin ve Phantom
 • Süvari Vandal

DİKKAT ! ;

[-] Satın aldığınız hesaplarda 0-1775 değerlerinde Valorant Point(VP) çıkma ihtimali vardır. Kontrol etmeniz gerekmektedir.

[-] Bazı hesaplarımızda da E-Posta doğrulamaları yapılmadığı için hesabı üzerinize alabilirsiniz. STOKTAKİ ŞANSINIZA KALMIŞ !

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
ardaceylan382
ardaceylan382
Geriş dönüşüm sağladı ve iyiydi
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.