Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
TR 5-120 SKİN KALİTELİ RANDOM
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52672

TR 5-120 SKİN KALİTELİ RANDOM

VALORANT %100TR 5-120 SKIN - RANDOM HESAP İLANINA HOŞGELDİNİZ.TR SUNUCUSUDUR.1 HESAP 1 KİŞİYE SATILMAKTADIR.Eğer teslimatınız'da sıkıntı yaşarsanız veya hesap banlı,bilgi değişimi veya oyun içinde başka biri tarafından oyuna girme yaşanırsa kanıtlı bir şekilde videoyu bize özelden ulaştırırsanız hesap değişimi yapılır1 HAFTA GARANTİ SÜRESİ VARDIR.HESAPLAR SADECE 1 KİŞİYE SATILIR.EĞER BİR SORUN ÇIKARSA VİDEO KAYITLI BİR ŞEKİLDE BİZE VİDEOYU ULAŞTIRIN AKSİ TAKDİRDE DEĞİŞİM YOKTUR.İADE YOKTUR...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Minimum Kostüm Sayısı: 5+
Sunucu: TR
 • İlan 3 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
suleymankorkmazzzz suleymankorkmazzzz 13 Başarılı İşlem
5
İlan Ücreti
14,50
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Minimum Kostüm Sayısı: 5+
Sunucu: TR

VALORANT %100TR 5-120 SKIN - RANDOM HESAP İLANINA HOŞGELDİNİZ.

TR SUNUCUSUDUR.

1 HESAP 1 KİŞİYE SATILMAKTADIR.

Eğer teslimatınız'da sıkıntı yaşarsanız veya hesap banlı,bilgi değişimi veya oyun içinde başka biri tarafından oyuna girme yaşanırsa kanıtlı bir şekilde videoyu bize özelden ulaştırırsanız hesap değişimi yapılır

1 HAFTA GARANTİ SÜRESİ VARDIR.

HESAPLAR SADECE 1 KİŞİYE SATILIR.

EĞER BİR SORUN ÇIKARSA VİDEO KAYITLI BİR ŞEKİLDE BİZE VİDEOYU ULAŞTIRIN AKSİ TAKDİRDE DEĞİŞİM YOKTUR.

İADE YOKTUR.

8.5 / 10
Güvenilirlik
9.2
Teslimat
7.2
İletişim
9.5
Memnuniyet
8.3

hesaplar gayet güzel herkese tavsiye ederim bi sorun olursa satıcı ilgileniyor zaten

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
[ULTRA VİP] %100 TR 20-120 EJDER/ASİL/YAĞMACI/ başlıklı ilanı satın aldı.

hiç sıkıntı yaşamadım güzeldi

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
%100TR ULTRA VIP 5-300 SKIN RANDOM başlıklı ilanı satın aldı.

Güvenilir, Valoranta giremediğimden dolayı benim için hesaba girip baktı ilk verdiği hesap banlı çıkmış değişim yaptı ve hesaptan çıkanları söyledi

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
%100 +UVP 5-120 RANDOM HESAP (BIÇAK GARANTİLİ) başlıklı ilanı satın aldı.

a

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 2 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 7 / 10
%100TR [BIÇAKLI] ULTRA VIP 5-300 SKIN RANDOM başlıklı ilanı satın aldı.

hani bıçak ?

Güvenilirlik: 5 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 7 / 10
Memnuniyet: 3 / 10
%100TR [BIÇAKLI] ULTRA VIP 5-300 SKIN RANDOM başlıklı ilanı satın aldı.

çok güzel tavsiye edilir

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.