Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
The Ants Underground Kingdom
The Ants Underground Kingdom
The Ants Underground Kingdom
The Ants Underground Kingdom
The Ants Underground Kingdom
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37603

The Ants Underground Kingdom

Dağ Sıçan dış görünümü mevcuttur. T9 Muhafız T9 Atıcı T8 Taşıyıcı asker kodrosuna sahiptir. Sezon karıncalarından Kızıl parçalayıcı-Yırtıcı Full Jet ve İnce yakut Kolonisi kapalıdır. İnce Kemer 2 Yıldız-Dev Diş 3 Yıldız-Zıplayan Jack 2 Yıldız'dır. Kara Kanser-Shikaree Ustası-Muhafız General-Asit Generali-Altın Zırh Kolonileri Açıktır. Taklit Ustası-Ölüm Perisi Kadifesi-Biçme Ustası-Altın Dikenli Kolonileri kapalıdır.X9 18lwl Dev Peygamber X8 Zıplayan Örümcek X9 Orkide Peygamber X8 Cepkenli böcek...

 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Mzahen Mzahen 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
5000.00 ₺

Dağ Sıçan dış görünümü mevcuttur. T9 Muhafız T9 Atıcı T8 Taşıyıcı asker kodrosuna sahiptir. Sezon karıncalarından Kızıl parçalayıcı-Yırtıcı Full Jet ve İnce yakut Kolonisi kapalıdır. İnce Kemer 2 Yıldız-Dev Diş 3 Yıldız-Zıplayan Jack 2 Yıldız'dır. Kara Kanser-Shikaree Ustası-Muhafız General-Asit Generali-Altın Zırh Kolonileri Açıktır. Taklit Ustası-Ölüm Perisi Kadifesi-Biçme Ustası-Altın Dikenli Kolonileri kapalıdır.

X9 18lwl Dev Peygamber X8 Zıplayan Örümcek X9 Orkide Peygamber X8 Cepkenli böcek X8 Teke Böceği ufak tefek Turuncu böcekler mevcuttur. Gelişim Mantarı Muhafız karıncaya kadar full olup Muhafız Karınca %91 Atıcı Karınca %100 Taşıyıcı Karınca %52 Bölge Gelişimi %100 Bölge Savaşı %92 Böcek %100 Gelişmiş Savaş %100 Gelişmiş Muhafız Karınca Kuluçkası %2 Gelişmiş Atıcı Karınca Kuluçkası %26'dır.

Bütün kaynaklardan üzerinde 1G den biraz fazladır. 376 Adet Turuncu Yumurta 7 Adet Sezon Yumurtası ve bir çok Mutasyon flora için eklenti Mevcuttur.

Mutasyon Florası Resimde Mevcuttur.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.