Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

Discord 750 Türk Online Üye
Discord 750 Türk Online Üye
Discord 750 Türk Online Üye
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20531

Discord 750 Türk Online Üye

ALIM YAPMADAN ÖNCE ÜYELİKLERİ GÖRMEK İSTEYEN KİŞİLER OLURSA BİZE MESAJ ATABİLİRLER SİZE SİZE İÇERİSİNE ÜYE ATILMIŞ BİR SUNUCUDAN DİSCORD LİNKİ GÖNDERİRİZ VE ÜYELİKLERİN NASIL GÖRÜNDÜĞÜNÜ GÖREBİLİRSİNİZ !ÖDEME YAPAN KİŞİLERİN ÖDEME YAPTIKTAN SONRA MESAJ YOLU İLE DİSCORD SINIRSIZ DAVET ADRESİNİ BİZE İLETMELERİ GEREKMEKTEDİR !ONLİNE ÜYELER 7/24 ONLİNE OLURLAR !Online üyeler 500 ile 750 kişi arasında online olur sunucunuzda.Gönderim Normal Şekilde Yapılır Bir Anda Bütün Takipçileri GÖNDERM...

Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Üye aktifliği: Online
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 24 Saat ( Herhangi Bir Problem Olmadığı Sürece )
 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
HizliBoots HizliBoots 68 Başarılı İşlem
7
İlan Ücreti
80.00 ₺
Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Üye aktifliği: Online
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 24 Saat ( Herhangi Bir Problem Olmadığı Sürece )

ALIM YAPMADAN ÖNCE ÜYELİKLERİ GÖRMEK İSTEYEN KİŞİLER OLURSA BİZE MESAJ ATABİLİRLER SİZE SİZE İÇERİSİNE ÜYE ATILMIŞ BİR SUNUCUDAN DİSCORD LİNKİ GÖNDERİRİZ VE ÜYELİKLERİN NASIL GÖRÜNDÜĞÜNÜ GÖREBİLİRSİNİZ !

ÖDEME YAPAN KİŞİLERİN ÖDEME YAPTIKTAN SONRA MESAJ YOLU İLE DİSCORD SINIRSIZ DAVET ADRESİNİ BİZE İLETMELERİ GEREKMEKTEDİR !

ONLİNE ÜYELER 7/24 ONLİNE OLURLAR !

Online üyeler 500 ile 750 kişi arasında online olur sunucunuzda.

Gönderim Normal Şekilde Yapılır Bir Anda Bütün Takipçileri GÖNDERMİYORUZ !

TOKENLERDE Sorun Olmaması Ve Patlamaması Adına 1 Dakika Discord Sunucunuza 20 Üyelik Şeklinde Aktarım Yapıyoruz Daha Sağlıklı ve Sorunsuz Bir Şekilde ÖMÜR BOYU Kullanmanızı Sağlıyoruz !

 • ÜYELİKLERİN DURUMLARI RANDOM ŞEKLİNDE HER 60 DAKİKA BİR ONLİNE, BOŞTARAHATSIZ ETMEYİN ŞEKLİNDE OTOMATİK GÜNCELLENMEKTEDİR.
 • ÜYELİKLERİN OYNADIKLARI OYUNLARI RANDOM ŞEKLİNDE 30 ADET EKLEDİĞİMİZ GÜNCEL OYUNLARDAN OYNAMAKTADIR ! 60 DAKİKADA BİR OTOMATİK OLARAK YENİLENMEKTEDİR. ( YENİ ÇIKAN VE GÜNCEL OYUNLARIDA SİSTEME EKLİYORUZ )
 • ÜYELİKLER DİNLİYOR KISMINDA SPOTİFY DİNLİYOR OLARAK GÖZÜKÜR !
 • ÜYELİKLER TWİTCH YAYINI İZLİYOR, TWİTCH YAYINI YAPIYOR VE BAZILARININ DURUMLARINDA OYUN OYNAYARAK TWİTCH YAYINI YAPIYOR ŞEKLİNDE GÖZÜKÜR !
 • Üyelikler HER 60 DAKİKA ( 3600 Saniye ) Kendilerini Yenilerler 50. Dakikada Üyelikler Sunuculardan Yavaş Yavaş Düşerek Remake ( Yenilenme ) Yapar ve Tekrardan Online Dönerler !
 • Üyeliklerin Hepsi E-mail Onaylı Hesaplardır.
 • Üyeliklerde Profil Resimli ve Resimsiz Olarak Karışık Şekilde Gelir.
 • Discord Sunucunuzu Kapatmadığınız Sürece Sunucunuzdan Çıkış Yapmazlar.
 • Üyeliklerin Nickleri Karışık Olarak Dünya Genelinde Kullanılan Global Nicklerden ve Türk ( Bayan - Erkek ) İsimlerden Oluşmaktadır.
 • Üyelikler Bayan - Erkek Karışık Olarak Gelir.

ONLİNE OYUN OYNAYAN ÜYELİKLERİN OYNADIĞI OYUNLAR ( YENİ GÜNCEL VE POPÜLER OYUNLAR ÇIKTIKÇA SİSTEME EKLENİR )

 • VALORANT - Knight Online Client - Rise Online Client - Metin2 - Lost Ark - Grand Theft Auto V - Apex Legends - Counter-Strike: Global Offensive - PUBG: BATTLEGROUNDS
 • New World- Dota 2 - Rust - Rainbow Six Siege- Forza Horizon 5 - Red Dead Redemption 2 - FIFA 22 - Call of Duty®: Modern Warfare®- League of Legends - League of Legends: Wild Rift
 • Minecraft- Fortnite- ROBLOX - NBA 2K22- Football Manager 2022- Garry's Mod- World of Warcraft Classic - FIFA ONLINE 4 - Black Desert Online - Path of Exile - Euro Track Simulator 2

YOĞUNLUĞA GÖRE BAŞLAMA VE BİTİŞ SÜRELERİ DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR !

ÖDEME YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN YOĞUN OLUP OLMADIĞINI SORARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Sipariş Verdikten Sonra Size Site Üzerinden Mesaj Gönderilicektir ( Bizde Uyuyoruz İnsanız 7/24 Pc Başında Olamıyoruz ) Discord Sunucu Davet Adresinizi Mesaj Olarak Bize Bırakınız.

Gece Geç Saatte veya Sabah Erken Saatlerde Görmedik Pc Başında Değiliz Discord Sunucu Davet Adresinizi Mesaj Olarak Bırakın Biz Siteye Giriş Yaptığımız Gibi Gönderiminizi Başlatırız.

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
Slmkrkmz14
Slmkrkmz14
Hızlı ve güzel tercih ederim
Bartis
Bartis
Hızlıca geldi teşekkürler
darknessbaba
darknessbaba
Sürekli alışveriş yapıyorum güvenilir ????
AliSinan
AliSinan
Baya iyi bir ürün herkese tavsiye ederim
aumut
aumut
Kendisi Gerçekten güvenilir ve ilgili arkadaş discord üzerinden ilgileniyor gayet güvenilir
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.