Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
[4K ULTRA HD] - Disney Plus - GARANTİLİ
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37400

[4K ULTRA HD] - Disney Plus - GARANTİLİ

HESAP 1 AY GARANTİLİDİR!ANINDA OTOMATİK TESLİMATŞİFRE DEĞİŞMESİ DURUMUNDA DEĞİŞİM.DISNEY PLUS İÇİNDEKİ BİR SÜRÜ İÇERİK SİZİ BEKLİYOR!35TL yerine tam tamına 5TL disney premium. Disney+ Plus'ta Neler Var?Disney'in yayın platformu Disney+, Türkiye'deki faaliyetine başladı. Disney+; 170'i orijinal olan 1.000'den fazla film, 16.000'in üzerinde bölümden oluşan 400’den fazla dizi, belgesel ve özel içerik arşivi ve güçlü yerli orijinal yapımlarıyla Türkiye'de kullanıcıların karşısına çıktı. Pekiyi...

 • İlan 1 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
supermarket supermarket 248 Başarılı İşlem
12
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
5.00 ₺
Stok 6

 • HESAP 1 AY GARANTİLİDİR!
 • ANINDA OTOMATİK TESLİMAT
 • ŞİFRE DEĞİŞMESİ DURUMUNDA DEĞİŞİM.
 • DISNEY PLUS İÇİNDEKİ BİR SÜRÜ İÇERİK SİZİ BEKLİYOR!
 • 35TL yerine tam tamına 5TL disney premium. 

Disney+ Plus'ta Neler Var?

Disney'in yayın platformu Disney+, Türkiye'deki faaliyetine başladı. Disney+; 170'i orijinal olan 1.000'den fazla film, 16.000'in üzerinde bölümden oluşan 400’den fazla dizi, belgesel ve özel içerik arşivi ve güçlü yerli orijinal yapımlarıyla Türkiye'de kullanıcıların karşısına çıktı. Pekiyi, Disney Plus Türkiye'de neler var? Bu soruya yanıtı, mini bir rehber eşliğinde vermeye çalıştık.

Marvel

Disney'in lokomotiflerinden biri Marvel içerikleri. Marvel Sinematik Evreni'nin son on yılda sinemada yarattığı etki, birçok açıdan anaakım gişe sinemasını değiştirdi. Disney+'ta Iron Man ile başlayıp Thor'dan Captain America'ya, Doctor Strange'ten birçok Marvel karakterinin bir araya geldiği Avengers'ın hikâyelerine kadar -hakları Sony'de olan Tom Holland'lı solo Spider-Man filmleri hariç- tüm MCU filmleri Disney+ Türkiye'deki yerini aldı.

Platformda Marvel Sinematik Evreni'ni farklı alternatif şekillerde deneyimleme seçenekleri de bulunuyor. MCU filmlerini, vizyon tarihleri ve oluşturulan anlatı içerisinde bölünen fazlar olarak izleyebilmenin yanı sıra filmleri anlatı içerisindeki kronolojik sırayla da deneyimleyebilirsiniz.

Disney+'ın Kasım 2019'da ABD'de faaliyete başlamasıyla Marvel Sinematik Evreni'nin dizi tarafının da startı verilmiş oldu. Platformda yayınlanan ve MCU içerisinde hikâye açısından filmleri tamamlayıcı roldeki WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, Loki, What If...?, Hawkeye, Moon Knight ve şu an için en güncel Marvel dizisi olan Ms. Marvel'ı, platform üzerinden izleyebilirsiniz.

Platformdaki Marvel içerikleri sadece bunlarla sınırlı değil. Geçtiğimiz yıllarda Disney'in Fox'u satın almasıyla hakları kendisine geçen X-Men, Deadpool, Fantastic Four gibi filmlerin yanı sıra geçmişte yayınlanmış X-Men, Spider-Man gibi çizgi dizilere de ulaşabilirsiniz. 

Star Wars

Bünyesinde LucasFilm'i bulunduran Disney, dolayısıyla platformu Disney+'ta onlarca farklı Star Wars içeriğine de ev sahipliği yapıyor. Üç farklı dönemde yapılmış üç üçlemeden oluşan Skywalker külliyatının yanı sıra, Disney+'a özel The Mandalorian, Visions, The Book of Boba Fett ve en güncel Star Wars dizisi Obi-Wan Kenobi'ye Disney+'tan ulaşabilirsiniz.

Marvel içeriklerinde olduğu gibi, dizi ve filmleri Star Wars evreninin kronolojisine göre deneyimleyeme seçeneğinin de olduğunu hatırlattık. Tüm bunların yanı sıra The Clone Wars, Rebels gibi Star Wars çizgi dizilerine ve LEGO Star Wars içeriklerine de platformda ulaşabilirsiniz.

 Disney imzalı yapımlar

Jungle Cruise, Cruella, Büyük Hazine, Karayip Korsanları, Narnia, Aslan Kral, Mulan, Moana, Ralph ve İnternet, Enkanto, Zootropolis, Karlar Ülkesi, Mary Poppins, Çılgın Cuma, Komik Tuzak, Acemi Prenses.

 Pixar

Animasyon denilince akla ilk sıralarda gelen bir başka efsane ise Pixar. Oyuncak Hikâyesi, Arabalar, İnanılmaz Aile gibi serilerin yanı sıra Kayıp Balık Nemo, Yukarı Bak, Ters Yüz, Coco, Soul gibi özellikle türü sevenlerin kalbinde yer etmiş birçok önemli animasyona imza atan Pixar'ın tüm filmleri, Disney+'ta kendine yer buluyor.

Akıllarda yer etmiş klasik diziler

Lost, How I Met Your Mother, Modern Family, The Simpsons, Grey's Anatomy, The X-Files, Prison Break, Buffy the Vampire Slayer, bu klasik dizilerden yalnızca bazıları.

Yakın dönemin öne çıkan dizileri

Pam & Tommy, What We Do in the Shadows, How I Met Your Father, High Fidelity, Dave, The Dropout, Dopesick, Single Drunk Female 

 

Ödüllü & klasik filmler

Zor Ölüm, Hız Tuzağı, Avatar, Cennetin Krallığı; 25. Saat, Altıncı His, TRON, Black Swan, Nomadland, Pi'nin Yaşamı, Suyun Sesi, Büyük Budapeşte Oteli, Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri 

Yerli yapımlar

Kaçış, Mucize Doktor, Son Yaz, Sen Çal Kapımı 

9
Genel Ortalama
9.4
Güvenilirlik
8.5
Teslimat
8.6
İletişim
9.3
Memnuniyet
TheVodkaO
TheVodkaO
hesap şifrelerle uyuşmadı
BugraShops
BugraShops
Fiyat bakımından gayet makul ama birazcık yavaş gönderiyor ama yine de öneririm satıcının ilgisi için teşekkür ederim hızlı şekilde geri dönüş yaptı.
GoktugB
GoktugB
Gayet başarılı ama kaliteli skinli hesap beklemeyin 5 tl ye
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.