Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

1000 Karışık instagram Takipçi - Anında
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#22191

1000 Karışık instagram Takipçi - Anında

1.000 Karışık Takipçi gönderilir.Teslimat için satın aldıktan sonra sohbet kısmında kullanıcı adınızı iletmeniz yeterlidir.Gönderim süresi yoğun zamanlarda 24 saate kadar sürebilmektedir.Hesabınız gizli olmamalı.Garanti Yoktur düşüş olabilir. Bot takipçiler olmadığı için ani 'silinmeler' yaşanmaz, aktif takipçiler olduğundan bir miktar unfollow yaşanabilir.Diğer ilanlar ve servisler için profilimi ziyaret edebilirsiniz.

Garantili Mi: Hayır
Anlık Gönderim Mi: Evet
Düşüş Oranı: Az
Tüm detayları gör
 • Bu ilan ana sayfa vitrini olarak dopinglenmiştir.
 • Bu ilan Oyuncu Pazarında vitrin olarak dopinglenmiştir.
 • İlan 5 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
supermarket supermarket 176 Başarılı İşlem
10
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
6.50 ₺
Stok 17
Garantili Mi: Hayır
Anlık Gönderim Mi: Evet
Düşüş Oranı: Az
Türk ve Yabancı Karışık Mı: Evet
Profil Herkese Açık Mı Olmalı: Evet
Teslimat İçin Gerekli Link: Profil
% Kaç Türk: 20

 • 1.000 Karışık Takipçi gönderilir.
 • Teslimat için satın aldıktan sonra sohbet kısmında kullanıcı adınızı iletmeniz yeterlidir.
 • Gönderim süresi yoğun zamanlarda 24 saate kadar sürebilmektedir.
 • Hesabınız gizli olmamalı.
 • Garanti Yoktur düşüş olabilir.
 •  Bot takipçiler olmadığı için ani 'silinmeler' yaşanmaz, aktif takipçiler olduğundan bir miktar unfollow yaşanabilir.
 • Diğer ilanlar ve servisler için profilimi ziyaret edebilirsiniz.

9
Genel Ortalama
9.7
Güvenilirlik
9.2
Teslimat
9.2
İletişim
9.6
Memnuniyet
BugraShops
BugraShops
Fiyat bakımından gayet makul ama birazcık yavaş gönderiyor ama yine de öneririm satıcının ilgisi için teşekkür ederim hızlı şekilde geri dönüş yaptı.
GoktugB
GoktugB
Gayet başarılı ama kaliteli skinli hesap beklemeyin 5 tl ye
sametcakir
sametcakir
Hızlı , güvenilir uygun fiyat...
HOIimTemmie
HOIimTemmie
aldığınız gün içinde geli,yor 1k fakat bi süre sonra 900-910 a düşüyor sabit kalıyor iyi yani
ardadnz
ardadnz
sizde alın çok iyi güvenilir adam gibi adam
KuruBasan
KuruBasan
3 tane skin çıktı iyiki unrankeddi hesap teşekkürler 5 tlye iyi
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.