Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

ULTRA VİP+ %100 TR LOL 50-850 SKİN HESAP!
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#51794

ULTRA VİP+ %100 TR LOL 50-850 SKİN HESAP!

%100 müşteri memnuniyeti güvencesiyle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsini✔️ STOKLAR YENİ GELDİ KALİTELİ KONTROL EDİLMİŞ HESAPLAR!!!HESAPLARDA EN AZ 30 SEVİYE GARANTİSİ BULUNMAKTADIR!EN AZ 50 SKİN, KALİTELİ, RPLİ, %100 TR GARANTİLİ RANDOM HESAPLAR!HESAPLARDA 0-12.500 ARASINDA RP ÇIKMAKTADIR!iŞTE ÇIKMA İHTİMALİ YÜKSEK OLAN SKİNLER ;/SAVAŞ KRALİÇESİ KATARİNA/GALAKSİ KATİLİ ZED/BUZUL KAYN/ELEMENTALİST LUX/PULSEFİRE EZREAL/DRAVEN DRAVEN/KOD:ADI FİORA/KUMLARIN MUHAFIZI RENGAR/AY IŞIĞI SOR...

Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
SalvatoreSTORE SalvatoreSTORE 9 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10,00
Stok 31
Sunucu: Türkiye
Aşama: I
İlk Mail: Hayır
Karakter Sayısı: 144
Kostüm Sayısı: 50
Lig: Derecesiz

%100 müşteri memnuniyeti güvencesiyle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsini

✔️ STOKLAR YENİ GELDİ KALİTELİ KONTROL EDİLMİŞ HESAPLAR!!!

 • HESAPLARDA EN AZ 30 SEVİYE GARANTİSİ BULUNMAKTADIR!
 • EN AZ 50 SKİN, KALİTELİ, RPLİ, %100 TR GARANTİLİ RANDOM HESAPLAR!
 • HESAPLARDA 0-12.500 ARASINDA RP ÇIKMAKTADIR!

iŞTE ÇIKMA İHTİMALİ YÜKSEK OLAN SKİNLER ;

 • /SAVAŞ KRALİÇESİ KATARİNA
 • /GALAKSİ KATİLİ ZED
 • /BUZUL KAYN
 • /ELEMENTALİST LUX
 • /PULSEFİRE EZREAL
 • /DRAVEN DRAVEN
 • /KOD:ADI FİORA
 • /KUMLARIN MUHAFIZI RENGAR
 • /AY IŞIĞI SORAKA
 • /HAKİKAT EJDERİ YASUO
 • /MUHTEŞEM TWİSTED FATE
 • /KADİM İLAH WARWİCK
 • /YILDIZ MUHAFIZI KAİSA
 • /RUH BEKÇİSİ UDYR
 • VE ÇOK DAHA FAZLASI!!

⭐⭐MÜŞTERİ İÇİN BİLGİ: HESAPLARI SATIN ALDIĞINIZDA VİDEO KAYDI AÇMAYI UNUTMAYINIZ. DEĞİŞİM GEREKTİĞİ DURUMLARDA BU VİDEOYU SİZDEN İSTEYECEĞİZ.

⚡ NE GİBİ DURUMLARDA DEĞİŞİM SAĞLANIYOR?

HESAPLARDA VAAD EDİLEN SKİNDEN AZ SKİN VARSA;

HESAPLARDA ŞİFRE YANLIŞSA;

HESAP BANLIYSA;

HESAP TR SUNUCUSU DEĞİLSE.

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.