Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Forza BUNDLE GAME PASS
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52606

Forza BUNDLE GAME PASS

Forza Horizon 5 PremiumForza Horizon 4 UltimateForza Horizon 3 UltimateForza Motorsport 7 Ultimate Edition1- Şifre değişirse lütfen sabırla bekleyiniz. Gün içerisinde güncellenecektir.)2-LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZILI TALİMATLARIN TÜMÜNÜ OKUYUNUZ. Aşağıdaki adımları okumazsanız hata alırsınız. Bana yazmana gerek yok. Aşağıdaki adımları okursanız oyuna hata almadan başlayacaksınız.3-DİKKAT: Hesabım ile oynamayacaksınız. Talimatları tamamen okumadan bana mesaj atmayın. Bu yönergeler oyunu sorunsuz oynama...

Toplam Oyun Sayısı: 4
Bilgi Değişimi: Değiştirilemez
Garanti: Var
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
RedshockServices RedshockServices 0 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
19,00
Stok 396
Toplam Oyun Sayısı: 4
Bilgi Değişimi: Değiştirilemez
Garanti: Var
Garanti Süresi (Gün): 30
Oyun Modu: Online

Forza Horizon 5 Premium

Forza Horizon 4 Ultimate

Forza Horizon 3 Ultimate

Forza Motorsport 7 Ultimate Edition

1- Şifre değişirse lütfen sabırla bekleyiniz. Gün içerisinde güncellenecektir.)

2-LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZILI TALİMATLARIN TÜMÜNÜ OKUYUNUZ. Aşağıdaki adımları okumazsanız hata alırsınız. Bana yazmana gerek yok. Aşağıdaki adımları okursanız oyuna hata almadan başlayacaksınız.

3-DİKKAT: Hesabım ile oynamayacaksınız. Talimatları tamamen okumadan bana mesaj atmayın. Bu yönergeler oyunu sorunsuz oynamanız için hazırlanmıştır. ANA HESAP ile oynamayınız. XBOX UYGULAMASINDA KENDİ PROFİLİNİZLE OYNAYACAKSINIZ. Hesap yasaklandı diye mesaj atmayın. Kendi hesabınızda oynayacaksınız.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------------

KURULUM TALİMATLARI.

LÜTFEN TALİMATLARI OKUYUN

1- Yukarıdaki giriş bilgileri ile Microsoft Store'a giriş yapın. Bir pin girmenizi isterse, bu sizin bilgisayarınızın şifresidir. Hesabın pin şifresi yoktur. (Tarayıcıyla değil, masaüstü uygulamasıyla yapın)

2-XBOX uygulamasını Microsoft Store'dan indirin.

3-Xbox uygulamasını açın. Xbox uygulamasını açtıktan sonra sol üstten KİŞİSEL MICROSOFT HESABINIZA GİRİŞ YAPIN. Kişisel hesabınızla Xbox uygulamasında oturum açın. Not, bu sizin kendi hesabınız olacaktır. Sana verdiğim hesap değil. Burada kişisel hesabınızla giriş yapacaksınız

4-Şimdi tekrar Microsoft Store'a gidin. Hesabımdan çıkış yapın ve hemen tekrar giriş yapın.

5-Şimdi Xbox uygulamasına dönün. Artık indirmeye hazırsınız. İndir ve oyna

NOT: Hesabım Microsoft Store'da açılacaktır. Xbox uygulamasında sizin için bir hesap oluşturulacak. Bu sayede oyunları kendi hesabınız üzerinden oynayabileceksiniz. Tüm ilerlemeler hesabınıza kaydedilir. Çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.