Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Craftrise Dolu Dolu Hesap
Craftrise Dolu Dolu Hesap
Craftrise Dolu Dolu Hesap
Craftrise Dolu Dolu Hesap
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52922

Craftrise Dolu Dolu Hesap

İndirimli Fiyatıdır !!!hesabımı kullanmadığım için satıyorumhesapta toplasan 5-10 kez Factions harici oyun oynandı o yüzden level 1factions da 250m Dinar vardırFactionsda p30 kazma S9 kılıç P10 Yay ve yaklaşık 8-10 set P9 zırh seti ve eşya seti(kazma-kılıç-balta...)36 tane iksir (hız 2 kuvvet 2 Görünmezlik ve zıplama)18 stack Gap vardır ,7 tane büyü kitabı vardır, 4 stack Ep vardırAnlık 6 Rc vardır hesaptaSınırsız Tamir Üyeliği, tam 7 adet arsa var hesapta ( 1 tanesi hariç diğer 6 tanesine ellem...

Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Premium: Evet
Bilgiler Değiştirilebilir Mi: Evet
Güvenlik Sorusu Değişir Mi: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 1 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Samolaz61 Samolaz61 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
350,00
Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Premium: Evet
Bilgiler Değiştirilebilir Mi: Evet
Güvenlik Sorusu Değişir Mi: Evet
Ban Durumu: Hayır
Garanti Süresi: Full Garanti
VIP,CAPE Çıkma İhtimali: Hayır Vip Süresi Bitti
Sunucu: Craftrise

İndirimli Fiyatıdır !!!

hesabımı kullanmadığım için satıyorum

hesapta toplasan 5-10 kez Factions harici oyun oynandı o yüzden level 1

factions da 250m Dinar vardır

Factionsda p30 kazma S9 kılıç P10 Yay ve yaklaşık 8-10 set P9 zırh seti ve eşya seti(kazma-kılıç-balta...)

36 tane iksir (hız 2 kuvvet 2 Görünmezlik ve zıplama)

18 stack Gap vardır ,7 tane büyü kitabı vardır, 4 stack Ep vardır

Anlık 6 Rc vardır hesapta

Sınırsız Tamir Üyeliği, tam 7 adet arsa var hesapta ( 1 tanesi hariç diğer 6 tanesine ellemedim)

Hesap İsmi Samolaz61

her türlü soru için Discord dan yazabilir yada arayabilirsiniz(Can.#9717)

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.