Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
PUBG HESAP KANATLI TİRAN SETİ
PUBG HESAP KANATLI TİRAN SETİ
PUBG HESAP KANATLI TİRAN SETİ
PUBG HESAP KANATLI TİRAN SETİ
PUBG HESAP KANATLI TİRAN SETİ
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20913

PUBG HESAP KANATLI TİRAN SETİ

KANATLI TİRAN SETİ*** LOBİYE GELİYORUM*** İSKELET KOSTÜMÜPİSİCİK SETİC1S1 SETİC1S3 SETİC2S4 SETİC2S5 SETİS14 STİLİ GİYSİ15.SEZON GİYSİSİ16.SEZON SETİ17.SEZON GİYSİSİ18.SEZON GİYSİSİ19.SEZON SETİGECE KOMUTAN SETİ PEMBE ÜNİKORN BAŞLIĞIMASKELİ ARI KAFASIKÖPEK BALIĞI ŞAPKASIKANATLI TİRAN ŞAPKASIYÜZGEÇ ŞAPKAS14 STİLİ KASK17.SEZON MASKESİ15.SEZON MASKESİ16.SEZON MASKESİ18.SEZON MASKESİ19.SEZON MASKESİDİNO PARK MASKESİC1S3 MASKESİİTFAYECİ SIRT ÇANTASIKANATLI TİRAN - M416C2S4 GÖZLÜĞÜ C2S5...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Hayır
Araç Kostümleri: 50
İlk Sahibiyim: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ByAli ByAli 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
50.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Hayır
Araç Kostümleri: 50
İlk Sahibiyim: Hayır
Kostüm Sayısı: 100
Rank: ALTIN
Facebook Bağlantısı: Var
Twitter Bağlantısı: Var
Google Bağlantısı: Yok
Game Center: Evet

KANATLI TİRAN SETİ*** LOBİYE GELİYORUM*** 

İSKELET KOSTÜMÜ

PİSİCİK SETİ

C1S1 SETİ

C1S3 SETİ

C2S4 SETİ

C2S5 SETİ

S14 STİLİ GİYSİ

15.SEZON GİYSİSİ

16.SEZON SETİ

17.SEZON GİYSİSİ

18.SEZON GİYSİSİ

19.SEZON SETİ

GECE KOMUTAN SETİ 

PEMBE ÜNİKORN BAŞLIĞI

MASKELİ ARI KAFASI

KÖPEK BALIĞI ŞAPKASI

KANATLI TİRAN ŞAPKASI

YÜZGEÇ ŞAPKA

S14 STİLİ KASK

17.SEZON MASKESİ

15.SEZON MASKESİ

16.SEZON MASKESİ

18.SEZON MASKESİ

19.SEZON MASKESİ

DİNO PARK MASKESİ

C1S3 MASKESİ

İTFAYECİ SIRT ÇANTASI

KANATLI TİRAN - M416

C2S4 GÖZLÜĞÜ 

C2S5 GÖZLÜĞÜ 

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.