Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
2010 Roblox Hesap | ROBUX İHTİMALİ
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#43920

2010 Roblox Hesap | ROBUX İHTİMALİ

▸ 2012 ve altı kurulu hesap gelme garantilidir.▸ Hesapların kullanıcı adlarını ve şifrelerini değiştirebilirsiniz.▸ Eski hesap olduğu için Roblox yetkilileri takip ediyor olabilir.▸ Tamamen garantilidir.▸ Hesaplarda eskiden verilen eşyalar bulunabilir.▸ İçerisinden 100 Robux ile 10.000 Robux arasında Robux çıkma ihtimali bulunmaktadır.▸ Hesapları ana hesabınız yapabilirsiniz.▸ Mail ve şifre değiştirilebilir.▸ 2012 ve altı kurulmuş içerisinde yüksek miktarda robux çıkma ihtimali olan hesaba ...

İlk Mail: Evet
Robux Miktarı: 0
Telefon Numarası Değişikliği: Var
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
DaimonShop DaimonShop 124 Başarılı İşlem
9
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
5,00
Stok 599
İlk Mail: Evet
Robux Miktarı: 0
Telefon Numarası Değişikliği: Var
Mail Adresi Değişiyor Mu: Evet
Pet Sayısı: 0
Gem Miktarı: 0

▸ 2012 ve altı kurulu hesap gelme garantilidir.

▸ Hesapların kullanıcı adlarını ve şifrelerini değiştirebilirsiniz.

▸ Eski hesap olduğu için Roblox yetkilileri takip ediyor olabilir.

▸ Tamamen garantilidir.

▸ Hesaplarda eskiden verilen eşyalar bulunabilir.

▸ İçerisinden 100 Robux ile 10.000 Robux arasında Robux çıkma ihtimali bulunmaktadır.

▸ Hesapları ana hesabınız yapabilirsiniz.

▸ Mail ve şifre değiştirilebilir.

▸ 2012 ve altı kurulmuş içerisinde yüksek miktarda robux çıkma ihtimali olan hesaba sahip olmak için ilanı satın alabilirsiniz.

▸ Otomatik teslim edilecektir.

▸ Sorular ve sorunlarınız için sohbet üzerinden mağazamıza ulaşabilirsiniz.

▸ Mağaza çevrimdışı olsa bile satın alabilirsiniz. (Otomatik teslimat yapılır.)

▸ İlan hakkında bilgi ve sorularınız için mesaj atmanız yeterlidir.

Diğer hizmetler için mağaza profilimizi inceleyebilirsiniz.

8
Genel Ortalama
7.8
Güvenilirlik
7.7
Teslimat
7.7
İletişim
8.1
Memnuniyet
miae
miae
Unuttuğum için iade edemedim almayınız kötü kesinlikle almayiniz
dorukelchavo31
dorukelchavo31
sakın almayın 1 tane bile gelmedi
therdj
therdj
bana kanıt gönderiyor gönderildi diyor takipçiler 1 tane bile yüklenmedi hesabıma dolandırıcı resmen.
carag08
carag08
yalan soyluyor 2 saat içinde tüm takipçiler gidiyor
ibokck
ibokck
Hesapta mail ve telefon numarası kayıtlıydı satıcıya yazdım bana cevap vermedi 10/0 veriyorum bu ürüne sakın almayın
WezzyBey
WezzyBey
Güvenilir birisi ben satın alınca stok halinde geldi ve hesaba giriş yapabildim az robux filan da yok hesapta tavsiye ederim
Farukyasir
Farukyasir
ürün çok güzel ama sadece 12 yıllık
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.