Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
10 bıçaklı efsane güvenilir hesap
10 bıçaklı efsane güvenilir hesap
10 bıçaklı efsane güvenilir hesap
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65210

10 bıçaklı efsane güvenilir hesap

ValoBıçakYağmacı karambitKızıl müsibet çekiçRadyant krizi beyzbol sopasıRgx pro katanaRgx pro kelebekSemavi yelpazeÖzel kuvvetler bıçak sezon pasHızlıve ölümcül karambit sezonpassPrizma balta sezonpasŞakıyan çelik bıçakYağmacı spectrBlastx spectrÖzel kuvvetler sezonpasAlaca sezonpasHızlıve ölümcül sezonpasKübik kurbağa sezonpsPhantomSpectrum zed Yağmacı DelipooVandalIşık muhafızıAsilYağmacıYitikŞematik sezon pasSüvari sezon pasSualtı. Sezon pasOdin yağmacıVe sezon paslarOperatör ejderY...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Demir
Tüm detayları gör
 • İlan 6 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Kumori Kumori 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
2.500,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Demir
Bağlı LoL Hesabı: Var

Valo

Bıçak

Yağmacı karambit

Kızıl müsibet çekiç

Radyant krizi beyzbol sopası

Rgx pro katana

Rgx pro kelebek

Semavi yelpaze

Özel kuvvetler bıçak sezon pas

Hızlıve ölümcül karambit sezonpass

Prizma balta sezonpas

Şakıyan çelik bıçak

Yağmacı spectr

Blastx spectr

Özel kuvvetler sezonpas

Alaca sezonpas

Hızlıve ölümcül sezonpas

Kübik kurbağa sezonps

Phantom

Spectrum zed 

Yağmacı 

Delipoo

Vandal

Işık muhafızı

Asil

Yağmacı

Yitik

Şematik sezon pas

Süvari sezon pas

Sualtı. Sezon pas

Odin yağmacı

Ve sezon paslar

Operatör ejder

Yağmacı şerif

Yağmacı ghost

235 level max dia, şuan plat elo daha yazmadığım birsürü sezon skinivar

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.