Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

144 SKİNLİ ELİT HESAP
144 SKİNLİ ELİT HESAP
144 SKİNLİ ELİT HESAP
144 SKİNLİ ELİT HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37465

144 SKİNLİ ELİT HESAP

Dc dolandırıcıları yazmasın CLASSİC: ASİL VE BP SKİNLERİSHORTY: BP SKİNLERİFRENZY: BP SKİNLERİ DELİPOPGHOST: FATİH, AFET, BP SKİNLERİSHERİFF: YAĞMACI, IŞIK MUHAFIZI, İYON, BP SKİNLERİSTİNGER: BP SKİNLERİSPECTRE: AFET VE BPLERBUCKY: BP SKİNLERİJUDGE: BP SKİNLERİ EJDERBULLDOG: EJDER,BP SKİNLERİGUARDİAN: AFET, FATİH, BP SKİNLERİPHANTOM: ANOMALİ, ONİ, AFET, ASİL VE BP BP SKİNLERİVANDAL: YAĞMACI, ASİL, IŞIK MUHAFIZI, EJDER, DELİPOP, BP SKİNLERİMARSHALL: BP SKİNLERİOPERATOR: IŞIK MUHAFIZI VE BP SKİNLE...

Teslimat Süresi : 9 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Kostüm Sayısı: 144
Tüm detayları gör
 • İlan 4 gün önce oluşturuldu.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
talan47 talan47 0 Başarılı İşlem
4
İlan Ücreti
2200.00 ₺
Teslimat Süresi : 9 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Kostüm Sayısı: 144
Karakter Sayısı: 14
Lig: Platin
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alınmadı
VP Miktarı: 0
Beta hesap mı: Hayır
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Yok

Dc dolandırıcıları yazmasın

CLASSİC: ASİL VE BP SKİNLERİ

SHORTY: BP SKİNLERİ

FRENZY: BP SKİNLERİ DELİPOP

GHOST: FATİH, AFET, BP SKİNLERİ

SHERİFF: YAĞMACI, IŞIK MUHAFIZI, İYON, BP SKİNLERİ

STİNGER: BP SKİNLERİ

SPECTRE: AFET VE BPLER

BUCKY: BP SKİNLERİ

JUDGE: BP SKİNLERİ EJDER

BULLDOG: EJDER,BP SKİNLERİ

GUARDİAN: AFET, FATİH, BP SKİNLERİ

PHANTOM: ANOMALİ, ONİ, AFET, ASİL VE BP BP SKİNLERİ

VANDAL: YAĞMACI, ASİL, IŞIK MUHAFIZI, EJDER, DELİPOP, BP SKİNLERİ

MARSHALL: BP SKİNLERİ

OPERATOR: IŞIK MUHAFIZI VE BP SKİNLERİ

ARES: IŞIK MUHAFIZI VE BP SKİNLERİ

ODİN: BP SKİNLERİ

BIÇAK: RGX KATANA, FATİH KILIÇ, AFET KILIÇ, DELİPOP HANÇER, IŞIK MUHAFIZI BIÇAK, ALTIN AFET HANÇER VE BP SKİNLERİ

HESAPTA AFET VE IŞIK MUHAFIZI SETİ VARDIR 3660 TL YATIRILMIŞTIR TERTEMİZ HESAP

DETAYLI BİLGİ İÇİN DM

GÜVENİLİR SIKINTI ÇIKMAZ

ilan satıldıktan sonra bütün sorumluluk sizdedir

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.