Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
2500 TL'LİK HESAP KAÇMAZ !!!
2500 TL'LİK HESAP KAÇMAZ !!!
2500 TL'LİK HESAP KAÇMAZ !!!
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#89971

2500 TL'LİK HESAP KAÇMAZ !!!

HESAP SEVİYESİ 178 LEVEL100 VP - 260 RADYANİTBÖLÜM 2 KISIM 2 ÖLÜMSÜZLÜK BİTİRMİŞBÖLÜM 5 KISIM 1 YÜCELİK BİTİRMİŞBÖLÜM 6 KISIM 2 ELMAS BİTİRMİŞŞUAN Kİ RANK'I PLAT 3TOPLAM 82 TANE SKİN VARDIRFATİH KILIÇALTIN AFET HANÇERKARAKOL BIÇAKKİNGDOM BIÇAKPRİZMA 3 BALTAKAOSUN BAŞLANGICI VANDALYAĞMACI VANDALEJDER VANDAL + BATTLEPASS VANDAL'LARIANOMALİ PHANTOMASİL PHANTOM + BATTLEPASS PHANTOM'LARIGÖSTERİŞLİ OPERATOR + BATTLEPASS OPERATOR'LERİFATİH GHOST + BATTLEPASS GHOST'LARIHESABIN İLK SAHİBİ BENİM VE TAMAME...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Elmas
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
espol espol 0 Başarılı İşlem
3
İlan Ücreti
800,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Elmas
Bağlı LoL Hesabı: Var

HESAP SEVİYESİ 178 LEVEL

100 VP - 260 RADYANİT

BÖLÜM 2 KISIM 2 ÖLÜMSÜZLÜK BİTİRMİŞ

BÖLÜM 5 KISIM 1 YÜCELİK BİTİRMİŞ

BÖLÜM 6 KISIM 2 ELMAS BİTİRMİŞ

ŞUAN Kİ RANK'I PLAT 3

TOPLAM 82 TANE SKİN VARDIR

FATİH KILIÇ

ALTIN AFET HANÇER

KARAKOL BIÇAK

KİNGDOM BIÇAK

PRİZMA 3 BALTA

KAOSUN BAŞLANGICI VANDAL

YAĞMACI VANDAL

EJDER VANDAL + BATTLEPASS VANDAL'LARI

ANOMALİ PHANTOM

ASİL PHANTOM + BATTLEPASS PHANTOM'LARI

GÖSTERİŞLİ OPERATOR + BATTLEPASS OPERATOR'LERİ

FATİH GHOST + BATTLEPASS GHOST'LARI

HESABIN İLK SAHİBİ BENİM VE TAMAMEN SİZE DEVREDİLECEKTİR HAYIRLI BİR İŞ İÇİN HESABIMI SATIYORUM. KESİNLİKLE BİR PROBLEM YAŞAMAYACAĞINIZI TEMİN EDİYORUM.

İLETİŞİME GEÇMEKTEN ÇEKİNMEYİNİZ HIZLI DÖNÜŞ YAPIYORUM. 3-4 TANE BATTLEPASS ALINDI. YAKLAŞIK 2500 TL YATIRILDI.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN DİSCORD ADRESİNDEN BİLGİ ALINABİLİR...

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.