Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
BOL SKİNLİ ACİL SATILIK
BOL SKİNLİ ACİL SATILIK
BOL SKİNLİ ACİL SATILIK
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37248

BOL SKİNLİ ACİL SATILIK

Hesaptaki pahalı skinler;Asil classic-yitik classic-delipop classic-fatih ghost-afet ghost-sihirpunk ghost- yağmacı sheriff-anomali sheriff-iyon sheriff-blastx spectre-yitik spectre-muharebe guardian-iyon phantom-blastx phantom-oni phantom- delipop phantom-kaosa hazırlık vandal-ejder vandal-gaianın intikamı vandal-delipop vandal-asil vandal-yağmacı vandal-fatih marshall-yitik operatör-ejder operatör-iyon operatör-yağmacı operatör-ışık muhafızı yadigarı-asil karambit-delipop hançer-fatih kılıç-öz...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 50
Tüm detayları gör
 • İlan 6 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
inal1912 inal1912 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
1500.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 50
Karakter Sayısı: 15
Lig: Elmas
Aşama: 3
Savaş Bileti: Satın Alınmadı
VP Miktarı: 145
Beta hesap mı: Hayır
Bağlı LoL Hesabı: Yok
İsim Değiştirme Hakkı: Yok
Bağlı TFT hesabı: Yok

Hesaptaki pahalı skinler;Asil classic-yitik classic-delipop classic-fatih ghost-afet ghost-sihirpunk ghost- yağmacı sheriff-anomali sheriff-iyon sheriff-blastx spectre-yitik spectre-muharebe guardian-iyon phantom-blastx phantom-oni phantom- delipop phantom-kaosa hazırlık vandal-ejder vandal-gaianın intikamı vandal-delipop vandal-asil vandal-yağmacı vandal-fatih marshall-yitik operatör-ejder operatör-iyon operatör-yağmacı operatör-ışık muhafızı yadigarı-asil karambit-delipop hançer-fatih kılıç-özel harekat kelebek-radyanit krizi beyzbol sopası-semavi yelpaze-sihir punk şok eldiveni-yağmacı bıçak ve ekstradan bir sürü de battlepass skini vardır

ARKADAŞLAR ACİLEN PARAYA İHTİYACIM OLDUĞU İÇİN VE ÖNUMUZDEKİ AY ASKERE GİDECEĞİM İÇİN SATIYORUM HESAPTAKİ SADECE BICAKLAR 3000 TL YAPIYOR MESAJ ATIN ELIMDEN GELDIGINCE YARDIMCI OLURUM

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.