Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Dolu Dolu Valorant Hesabı
Dolu Dolu Valorant Hesabı
Dolu Dolu Valorant Hesabı
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#53666

Dolu Dolu Valorant Hesabı

Hesap Seviyesi: 313Hesap Rank: Altın 1Önceki Sezon Rank: Plat 2 Hesapta Bulunan Skinler ClassıcRadyanit Krizi 001Delipop FrenzyDelipop GhostFatihSihirpunkMuharebe SherıffİyonAnomaliArcane SpectreAsilBlastxMuharebeShirpunk BuckyShirpunk GuardıanAsilMuharebe PhantomYağmacıChampıons 2022İyonOniÖzel HarekatProtokol 781-A VandalChampıons 2021AsilYağmacıSoğuk Çelik MarshalShirpunk OperatörYitikDelipopEjderMuharebe AresMuharebe BıçaklarRgx 11z pro kelebekAsil/2.0 karambitRgx 11z pro bıçakSemavi yelpaz...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Altın
Tüm detayları gör
 • İlan 2 ay önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Shadow42 Shadow42 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
6.999,00
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Altın
Bağlı LoL Hesabı: Var

Hesap Seviyesi: 313

Hesap Rank: Altın 1

Önceki Sezon Rank: Plat 2

Hesapta Bulunan Skinler

Classıc

Radyanit Krizi 001

Delipop

Frenzy

Delipop

Ghost

Fatih

Sihirpunk

Muharebe

Sherıff

İyon

Anomali

Arcane

Spectre

Asil

Blastx

Muharebe

Shirpunk

Bucky

Shirpunk

Guardıan

Asil

Muharebe

Phantom

Yağmacı

Champıons 2022

İyon

Oni

Özel Harekat

Protokol 781-A

Vandal

Champıons 2021

Asil

Yağmacı

Soğuk Çelik

Marshal

Shirpunk

Operatör

Yitik

Delipop

Ejder

Muharebe

Ares

Muharebe

Bıçaklar

Rgx 11z pro kelebek

Asil/2.0 karambit

Rgx 11z pro bıçak

Semavi yelpaze

Shirpunk elektrobıçak

Valorant go! 1.cilt bıçak

4vp

365 Radyanit mevcuttur.

Özel skinlerin tüm renkleri ve yükselmeleri açıktır

Son 10 battle pass açılıp sonuna kadar gelinmiştir (sonuncu battle pass de aktif olup kademe 8 dedir.)

Tüm ajanlar açık olup kontratları fullenmiştir.

Özel skinler hariç battle pass ve ajanlar ile dolu dolu bir hesaptır

Valorant resmi sayfası harcama sorgulamada 6000 tl'lik VP kullandığım gözükmektedir

İlk maildir

İhtiyaçtan dolayı satlıktır

Şu an böyle bir hesap kasması min 8500 tl

Alıcıya şimdiden hayırlı olsun...

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.