Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

Oyunu Bıraktığım İçin Hesabımı Satıyorum
Oyunu Bıraktığım İçin Hesabımı Satıyorum
Oyunu Bıraktığım İçin Hesabımı Satıyorum
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#21035

Oyunu Bıraktığım İçin Hesabımı Satıyorum

Merhabalar, oyunu bıraktığım için hesabımı satmaktayım. LÜTFEN SİTE DIŞI İŞLEM İSTEMEYİN ! ALACAK KİŞİ ÖNCE İLANI SATIN ALSIN, SAHTEKARLIĞA GEREK YOK!Hesaba Yatırılan Para: 1500 TLRank: Elmas 1---VANDAL SKİNLERİ---YAĞMACI VANDALEJDER VANDALSUALTI VANDALGÜMÜŞ AVCI VANDALŞEMATİK VANDAL---PHANTOM SKİNLERİ---AFET PHANTOMHIZLI VE ÖLÜMCÜL PHANTOMIŞIK DALGASI PHANTOM---BIÇAK SKİNLERİ---ÖZEL HAREKAT KELEBEKŞAKIYANÇELİKHÜCUM BIÇAĞIHIZLI VE ÖLÜMCÜL KARAMBİTDELİPOP BALTA---OPERATOR SKİNLERİ---DELİPOP OPER...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 45
Tüm detayları gör
 • İlan 1 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
osmnk34 osmnk34 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
900.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 45
Karakter Sayısı: 20
Lig: Elmas
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 300
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Var
Bağlı TFT hesabı: Yok

Merhabalar, oyunu bıraktığım için hesabımı satmaktayım.

LÜTFEN SİTE DIŞI İŞLEM İSTEMEYİN ! ALACAK KİŞİ ÖNCE İLANI SATIN ALSIN, SAHTEKARLIĞA GEREK YOK!

Hesaba Yatırılan Para: 1500 TL

Rank: Elmas 1

---VANDAL SKİNLERİ---

YAĞMACI VANDAL

EJDER VANDAL

SUALTI VANDAL

GÜMÜŞ AVCI VANDAL

ŞEMATİK VANDAL

---PHANTOM SKİNLERİ---

AFET PHANTOM

HIZLI VE ÖLÜMCÜL PHANTOM

IŞIK DALGASI PHANTOM

---BIÇAK SKİNLERİ---

ÖZEL HAREKAT KELEBEK

ŞAKIYANÇELİK

HÜCUM BIÇAĞI

HIZLI VE ÖLÜMCÜL KARAMBİT

DELİPOP BALTA

---OPERATOR SKİNLERİ---

DELİPOP OPERATOR

HÜCUM OPERATOR

---SHERİFF SKİNLERİ---

ANOMALİ SHERİFF

IŞIK DALGASI SHERİFF

ŞEMATİK SHERİFF

Ve daha bir çok skin...

Bir çok savaş bileti açılmıştır.

Mailinize direkt devredilecektir. Hesap şahsıma aittir, kapalı betadan beri kasmaktayım.

Bir çok skin mevcut çoğunu fotoğrafa ekleyemedim, detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.