Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#11530

SKİNLİ MAİNLİ MÜKEMMEL HESAP ZARARINA ACİL

SKİNLER;Ejder Vandal - Hepsi açıkOni Phantom - Hepsi açıkFatih Ghost - Hepsi açıkDelipop vandal - Hepsi açıkKarakol Bıçakve gördüğünüz diğer skinlerAJANLAR;Reyna kontrat bittiChamber kontrat bittiViper kontrat bittiYoru kontrat bittiOmen kontrat bittiNeon açılmasına son 1 görev kaldıBütün ajanlar açık3.Kısım savaş bileti tamamlandı ve alındı4.Kısım savaş bileti açıldı karambit olanHesapta 1.695 Vp bulunmaktadır ayrietten 250 Rp3.kısım plat 2 bitirdi ve plat çercevesi vardır şuan Gold 2'dir elosu...

Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 500
Tüm detayları gör
 • İlan 5 gün önce oluşturuldu.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
aemadara aemadara 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
380.00 ₺
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 500
Karakter Sayısı: 17
Lig: Altın
Aşama: 2
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 1695
Beta hesap mı: Hayır
Bağlı LoL Hesabı: Yok
İsim Değiştirme Hakkı: Yok
Bağlı TFT hesabı: Yok

SKİNLER;

Ejder Vandal - Hepsi açık

Oni Phantom - Hepsi açık

Fatih Ghost - Hepsi açık

Delipop vandal - Hepsi açık

Karakol Bıçak

ve gördüğünüz diğer skinler

AJANLAR;

Reyna kontrat bitti

Chamber kontrat bitti

Viper kontrat bitti

Yoru kontrat bitti

Omen kontrat bitti

Neon açılmasına son 1 görev kaldı

Bütün ajanlar açık

3.Kısım savaş bileti tamamlandı ve alındı

4.Kısım savaş bileti açıldı karambit olan

Hesapta 1.695 Vp bulunmaktadır ayrietten 250 Rp

3.kısım plat 2 bitirdi ve plat çercevesi vardır şuan Gold 2'dir elosu yüksektir

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.