Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
TERTEMIZ CHAMPION SETLI ELMAS BETA HESABI
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#37556

TERTEMIZ CHAMPION SETLI ELMAS BETA HESABI

VANDALLAR--ASİL VANDAL..SU ALTI ANDAL .. YAGMACI VANDAL .. EBEDI VANDAL .. K TAK VANDAL..NITRO VANDAL..SÜVARİ VANDAL..ŞEMATİK VANDAL//PHANTOMLAR--CHAMPİON PHANTOM..ANAMOLİ PHANTOM..ARTİZAN PHANTOM..HIZLI VE OLUMCUL PHANTOM.. IŞIK DALGASI PHANTOM .. AZTEK GÜNESİ PHANTOM.. //OPERATÖRLER--YAGMACI OPERATÖR..KTAK OPERATÖR..NİTRO OPERATÖR..SÜVARİ OPERATÖR //BIÇAKLAR--CHAMPION KELEBEK BIÇAK.. EJDER ATESI HANCER..HIZLI VE ÖLÜMCÜL KARAMBİT..IŞIK MUHAFIZI YADİGARI..K TAK BICAK..PRİZMA III BALTA..SEMEVİ YE...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 70
Tüm detayları gör
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
emin21 emin21 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
1100.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Kostüm Sayısı: 70
Karakter Sayısı: 20
Lig: Elmas
Aşama: 1
Savaş Bileti: Satın Alındı
VP Miktarı: 1650
Beta hesap mı: Evet
Bağlı LoL Hesabı: Var
İsim Değiştirme Hakkı: Yok
Bağlı TFT hesabı: Yok

VANDALLAR--

ASİL VANDAL..SU ALTI ANDAL .. YAGMACI VANDAL .. EBEDI VANDAL .. K TAK VANDAL..NITRO VANDAL..SÜVARİ VANDAL..ŞEMATİK VANDAL//

PHANTOMLAR--

CHAMPİON PHANTOM..ANAMOLİ PHANTOM..ARTİZAN PHANTOM..HIZLI VE OLUMCUL PHANTOM.. IŞIK DALGASI PHANTOM .. AZTEK GÜNESİ PHANTOM.. //

OPERATÖRLER--

YAGMACI OPERATÖR..KTAK OPERATÖR..NİTRO OPERATÖR..SÜVARİ OPERATÖR //

BIÇAKLAR--

CHAMPION KELEBEK BIÇAK.. EJDER ATESI HANCER..HIZLI VE ÖLÜMCÜL KARAMBİT..IŞIK MUHAFIZI YADİGARI..K TAK BICAK..PRİZMA III BALTA..SEMEVİ YELPAZE..ŞAKIYANÇELİK..OBSİDİYEN

ODİNLER--

IŞIK DALGASI ODİN..NİTRO ODİN..PRİZMA III ODİN..ŞEMATİK ODİN

SPECTRALAR--

HIZLI VE ÖLÜMCÜL SPECTRA..KUBİK KURBAGA SPECTRA

GUARDİANLAR--

EBRUALİ GUARDİAN..ŞAKIYANÇELİK GUARDİAN..YAPBOZ GUARDİAN..NİTRO GUARDİAN..EBEDİ GUARDİAN..

GHOSTLAR--

AZTEK GÜNESI GHOST

SHERİFLER--

K TAK SHERIF..ISIK DALGASI SHERIFF..EBEDI SHERIF..

HESAP SEVIYESI 191DIR.

HESAP GUNCEL ELMAS 1 ELODUR.

1663 VP 635 RP MEVCUTTUR.SKİNLERİN BÜTÜN RENKLERİ ACIKTIR.

FULL AJAN ACIKTIR.AJANLARIN 75İ FULLENMISTIR.

135 KOSTUM GOLD ELO LOL HESABIDA BAGLIDIR.

VALORANTA 2.3K BAKIYE YUKLENMISTIR.

HESAP GUVENILIR TEMIZ HESAPTIR.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.