Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Valorant Hesap Acil Satılık
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52741

Valorant Hesap Acil Satılık

Tüm karakterler açıktır.Her silahta en az 1 skin bulunmaktadır.100 Vp bulunmaktadır.176 Radiant bulunmaktadır.Hesap en fazla platin 2 olmuştur,ancak bu sezon silver 3tür.104 Kart bulunmaktadır.110 Sprey bulunmaktadır.Toplamda 51 skin bulunmaktadır.Skin isimlerini Almancadan Türkçeye çevirdiğim için bazı isim hataları olabilir.Klasik : hücum klasik,fire/arm klasik (kay/o‘nun),altın kanat klasik,pistol klasik (raze‘nin),prizma 2 klasikShorty : genesis shorty,karabasan shorty (fade‘nin).zehirli sho...

Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Gümüş
Tüm detayları gör
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
lilsimayy lilsimayy 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
86,02
Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Gümüş
Bağlı LoL Hesabı: Yok

Tüm karakterler açıktır.

Her silahta en az 1 skin bulunmaktadır.

100 Vp bulunmaktadır.

176 Radiant bulunmaktadır.

Hesap en fazla platin 2 olmuştur,ancak bu sezon silver 3tür.

104 Kart bulunmaktadır.

110 Sprey bulunmaktadır.

Toplamda 51 skin bulunmaktadır.

Skin isimlerini Almancadan Türkçeye çevirdiğim için bazı isim hataları olabilir.

Klasik : hücum klasik,fire/arm klasik (kay/o‘nun),altın kanat klasik,pistol klasik (raze‘nin),prizma 2 klasik

Shorty : genesis shorty,karabasan shorty (fade‘nin).zehirli shorty (viper‘in),Ölümcül shorty

Frenzy : kobra frenzy,aero frenzy,ışıklı frezny,elektrikli frenzy (neon‘un),ateşli frenzy (phonix‘in)

Ghost; shirpunk ghost,süvari ghost,altın kanat ghost,yapboz ghost,ruh ghost (omen‘in),kan davası ghost (reyna‘nın)

Sherrif ;Yağmacı sherrif,oyun bitti sherrif (jett‘in),immoratelized sherrif,kübik kurbağa sherrif,wayfarer sherrif (harbor‘un)

Stringer ; süvari stringer

Spectre ; areo sprectre,kübik kurbağa spectre

Bucky ; genesis bucky,süvari bucky

Judge ; altın kanat judge,prizma 2 judge

Bulldog ; genesis bulldog

Guardian ; aero guadian

Phantom ; Champions 2022 Phantom,Aero phantom,Asil 2.0 phantom

Vandal ; yağmacı vandal,süvari vandal

Marshal ; kübik kurbağa marshal

Operator ; yitik operator,süvari operator,genesis operator,köken operator

Ares ; altın kanat ares,kübik kurbağa ares

Odin ; Prizma 2 odin

Bıçak ; Yitik ritüel bıçak,Genesis bıçak,Prizma 2 bıçak

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.