Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
valorant + LoL hesabı detaylar açıklamada
valorant + LoL hesabı detaylar açıklamada
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65260

valorant + LoL hesabı detaylar açıklamada

Classic: yitikShorty: kaşif Ghost: afetSherrif: arcaneSpectre: protokolBulldog: spectrumGuardian: asilVandallar: champions-yağmacı-ejderPhantom: iyon-championsMarshal: sihirpunkOperatör: ejderOdin: asil 2.0shorty: kaşifBıçaklar: yağmacı hançer-ejder ateşi hançer-rgx kelebek-rgx katana-asil karambit-champions karambit-oni pençe-champions kelebek- vct lock in merhametarcane set, champions 21-22 ve vct lock in seti alınmıştır 8 bp alınmıştır170lvl rank bronz 3 beta hesabıBağlı olduğu lol ...

Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Bronz
Tüm detayları gör
 • İlan 2 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
MusaT1661 MusaT1661 0 Başarılı İşlem
1
İlan Ücreti
12.000,00
Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Bronz
Bağlı LoL Hesabı: Var

Classic: yitik

Shorty: kaşif 

Ghost: afet

Sherrif: arcane

Spectre: protokol

Bulldog: spectrum

Guardian: asil

Vandallar: champions-yağmacı-ejder

Phantom: iyon-champions

Marshal: sihirpunk

Operatör: ejder

Odin: asil 2.0

shorty: kaşif

Bıçaklar: yağmacı hançer-ejder ateşi hançer-rgx kelebek-rgx katana-asil karambit-champions karambit-oni pençe-champions kelebek- vct lock in merhamet

arcane set, champions 21-22 ve vct lock in seti alınmıştır 

8 bp alınmıştır

170lvl rank bronz 3 beta hesabı

Bağlı olduğu lol hesabında

256lvl 230 kostüm var 121 destansı 31 efsanevi 4 ihtişamlı 2 ebedi 50 hatıra 65 adet renk rank yok

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.