Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
[EN İYİSİ] %100 TR 1-120 EJDER/ASİL
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#18405

[EN İYİSİ] %100 TR 1-120 EJDER/ASİL

BİR SORUNUZDA ÖZELDEN ULAŞABİLİRSİNİZ HESAPLAR ULTRA VİP OLDUĞU İÇİN VE EN AZ 1 SKİN ÇIKACAĞI İÇİN AŞAĞIDAKİ SKİNLERIN ÇIKMA ORANI ÇOK YÜKSEKTİR ÇIKABİLECEK SKİNLER ; Ejder Vandal Protokol Phantom Anomali Phantom Ejder Frenzy İyon Phantom Yağmacı Vandal Delipop Phantom Delipop Vandal Asil 2.0 Karambit Ejder Operatör Yağmacı Bıçak Yağmacı Sheriff Ejder Judge Ejder Frenzy Uranyum Nörateşleyici Sopa Ejder Ateşi Hançer Asil Vandal Asil 2.0 Odin ve Phantom Süvari Vandal Havalı Operator VE ÇOK DAHA F...

 • İlan 3 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Creative Creative 5 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
5.00 ₺
Stok 24

BİR SORUNUZDA ÖZELDEN ULAŞABİLİRSİNİZ HESAPLAR ULTRA VİP OLDUĞU İÇİN VE EN AZ 1 SKİN ÇIKACAĞI İÇİN AŞAĞIDAKİ SKİNLERIN ÇIKMA ORANI ÇOK YÜKSEKTİR ÇIKABİLECEK SKİNLER ;

Ejder Vandal

Protokol Phantom

Anomali Phantom

Ejder Frenzy

İyon Phantom

Yağmacı Vandal

Delipop Phantom

Delipop Vandal Asil

2.0 Karambit

Ejder Operatör

Yağmacı Bıçak

Yağmacı Sheriff

Ejder Judge

Ejder Frenzy

Uranyum Nörateşleyici Sopa

Ejder Ateşi Hançer

Asil Vandal Asil 2.0 Odin ve Phantom

Süvari Vandal

Havalı Operator

VE ÇOK DAHA FAZLASI.

Hesap [ULTRA VİP] DİR İÇİNDEN ÇOK İYİ SKİNLER ÇIKABİLİR.

Hesap %100 TR Sunucusudur.

Hesaplar 1 kişiye satılmaktadır.

Hesaplar Garantilidir.

Hesaba başkasının girmesi hesabın banlanması hesabın dereceli banı yemesi durumunda bize yazmanız yeterlidir. öncelik müşteri memnuniyeti!

Otomatik teslimattır hesaplar anında teslim edilir. Aktif olmamızı beklemenize gerek yok.

Hesaplarda 0-7500 Arası VP çıkabilir kontrol etmelisiniz.

Hesaplarda en az 1 en fazla 120 skin bulunmaktadır.

Boş hesap yoktur Sorularınız için mesaj atabilirsiniz.

Değişim Şartları. Hesap geçici/kalıcı banlıysa hesaba başkası giriyorsa (sadece ilk girdiğinizde böyle bir garanti var) hesapta söylenenden az skin var ise

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.